vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
55,14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,61%
Róbert Bačinský NEKA
4,67%
Jozef Bobík NEKA
4,67%
Jarmila Tkáčová SNS
3,74%
Rudolf Botka NP
1,87%
Lukáš Sisák KSS
1,87%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,87%
Jozef Červenák RIS
0,93%
Oliver Petrík JĽSS
0,93%
Vladislav Stanko NEKA
0,93%
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,87
%
2017 1. kolo
7,18
%
2013 2. kolo
13,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,87%
2013 2. kolo 7,18%
2013 1. kolo 13,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
41 hlasov
2
Július Hajdu, SMER-SD
27 hlasov
3
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
4
Gabriel Garanič, NEKA
21 hlasov
5
Peter Bačkovský, ŠKV
21 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
20 hlasov
7
Róbert Puci, SMER-SD
20 hlasov
8
Tichomír Kačo, ŠKV
19 hlasov
9
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Michal Magnes, SNS
17 hlasov
11
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER-SD
14 hlasov
13
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
14
Libuša Babuľaková, ŠKV
12 hlasov
15
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Jozef Gamrát, NEKA
10 hlasov
19
Marián Vanci, ŠKV
9 hlasov
20
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Martin Galgoczy, NEKA
9 hlasov
22
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Gejza Sačko, MOST - HÍD
8 hlasov
24
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Edina Kocsisová, NEKA
8 hlasov
27
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
28
Slavomír Illeš, NEKA
7 hlasov
29
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
30
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
5 hlasov
32
Jozef Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
33
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Peter Pandy, MOST - HÍD
5 hlasov
35
Jozef Želinský, MOST - HÍD
5 hlasov
36
Terézia Stanková, NEKA
5 hlasov
37
Radoslav Rendeš, ŠKV
5 hlasov
38
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
39
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
40
Viktor Palko, MOST - HÍD
4 hlasov
41
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
42
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
45
Milan Malý, KSS
3 hlasov
46
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Michaela Ducárová, ŠKV
3 hlasov
48
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
49
Ján Juhász, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
51
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
52
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
53
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
54
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
55
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
56
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
57
István Takács, SMK-MKP
2 hlasov
58
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
60
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
62
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
63
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
65
Gustáv Liszkai, SMER-SD
66
Alexander Kis-Géczi, NAJ
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
Dionýz Szabó, ŠKV