vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
31,03%
Marian Kotleba ĽSNS
26,44%
Martin Juhaniak NEKA
20,69%
Pavel Greksa NEKA
18,39%
Miroslav Gálik NAS
1,15%
Igor Kašper NEKA
1,15%
Alena Piovarčiová NP
1,15%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

42,92
%
2017 1. kolo
31,06
%
2013 2. kolo
16,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,92%
2013 2. kolo 31,06%
2013 1. kolo 16,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavel Greksa, NEKA
50 hlasov
2
Rudolf Slivka, SNS
27 hlasov
3
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
4
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
5
Juraj Pelč, NEKA
14 hlasov
6
Pavol Baculík, NEKA
14 hlasov
7
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
13 hlasov
8
Pavol Križo, SNS
13 hlasov
9
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
10
Branislav Hámorník, SMER-SD
10 hlasov
11
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
12
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
13
Milan Alberti, NEKA
8 hlasov
14
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
15
Ján Mičuda, SMER-SD
7 hlasov
16
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Jana Haláková, SMER-SD
6 hlasov
18
Marian Šulek, KSS
5 hlasov
19
Péter Csúsz, SMK-MKP
5 hlasov
20
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
21
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
4 hlasov
22
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
23
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
25
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
26
Július Čipčala, SRK
3 hlasov
27
Lukáš Čavoj, NEKA
3 hlasov
28
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
29
Attila Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
31
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
32
Ján Svoreň, KSS
2 hlasov
33
Zoltán Balog, NEKA
1 hlasov
34
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
35
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
36
László Kerekes, SMK-MKP
1 hlasov
37
István Mázik, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
38
Denisa Nincová, NEKA
1 hlasov
39
Karol Ferencz, MOST - HÍD
40
Péter György, SMK-MKP
41
Štefan Kertész, MOST - HÍD
42
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
43
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD