Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
66,94%
Tibor Mikuš NEKA
23,83%
Márius Novák NP
5,36%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,18%
Konrád Rigó Most-Híd
0,93%
József Berényi SMK
0,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Remo Cicutto, NEKA
2 367 hlasov
2
Iveta Babičová, NEKA
2 256 hlasov
3
Alan Suchánek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 101 hlasov
4
Martin Cifra, NEKA
1 930 hlasov
5
Michal Fiala, NEKA
1 697 hlasov
6
Denisa Bartošová, NEKA
1 569 hlasov
7
Peter Jančovič, NEKA
1 375 hlasov
8
Lucia Drábiková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 375 hlasov
9
Jozef Drahovský, NEKA
1 322 hlasov
10
Martin Valo, NEKA
1 173 hlasov
11
Jozef Bolješik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 051 hlasov
12
Peter Tremboš, NEKA
725 hlasov
13
Peter Ottinger, NEKA
698 hlasov
14
Martin Beluský, ĽS Naše Slovensko
683 hlasov
15
Marek Fořt, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
680 hlasov
16
Stanislav Drobný, ĽS Naše Slovensko
664 hlasov
17
Milan Gajdoš, SMER-SD
643 hlasov
18
Pavol Paulovič, NEKA
560 hlasov
19
Vladislav Krasický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
541 hlasov
20
Miroslav Juriš, ĽS Naše Slovensko
445 hlasov
21
Irena Sklenárová, ĽS Naše Slovensko
436 hlasov
22
Zuzana Komárková, SMER-SD
427 hlasov
23
Lívia Gregoričková, SME RODINA - Boris Kollár
379 hlasov
24
Renáta Hartling Oravcová, ĽS Naše Slovensko
376 hlasov
25
Marián Dóczy, NEKA
353 hlasov
26
Magdaléna Kuciaňová, SNS
340 hlasov
27
Alexej Rymarenko, NP
283 hlasov
28
Ján Horváth, SMER-SD
246 hlasov
29
Igor Puobiš, SMER-SD
229 hlasov
30
Dalibor Kuciaň, SNS
199 hlasov
31
Michal Hynek, SME RODINA - Boris Kollár
177 hlasov
32
Ľubica Holecová, SZS
160 hlasov
33
Ján Forgáč, SNS
147 hlasov
34
Ján Bzdúšek, SME RODINA - Boris Kollár
141 hlasov
35
Miroslav Sluka, SNS
129 hlasov
36
Milan Vozár, SNS
97 hlasov
37
Márius Novák, NP
96 hlasov
38
František Tahotný, NEKA
79 hlasov

Volebná účasť

27,86
%
2017 1. kolo
12,01
%
2013 2. kolo
14,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,86%
2013 2. kolo 12,01%
2013 1. kolo 14,80%