vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
32,88%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
27,40%
Andrej Gmitter NEKA
12,33%
Ján Garaj NEKA
9,59%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,59%
Pavol Gašper NEKA
2,74%
Eduard Markovič NEKA
1,37%
František Oľha Šanca
1,37%
Miroslav Škvarek SNS
1,37%
Jozef Šváč NP
1,37%
František Bednár NAJ
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

20,32
%
2017 1. kolo
15,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,32%
2013 1. kolo 15,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, NEKA
35 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
28 hlasov
3
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
22 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
19 hlasov
6
Ján Pivovarník, SNS
16 hlasov
7
Martina Hliboká, SOĽ
14 hlasov
8
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
9
Peter Kocák, NEKA
13 hlasov
10
Jozef Baran, SMER-SD
12 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
12 hlasov
12
Ľubomír Lukič, SMER-SD
10 hlasov
13
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
14
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
8 hlasov
17
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Ondrej Hreha, SZS
6 hlasov
20
Miroslav Gešper, NEKA
6 hlasov
21
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
6 hlasov
22
Marta Vagaská, SNS
6 hlasov
23
Alfonz Kobielský, NEKA
5 hlasov
24
Blažena Matisová, NEKA
5 hlasov
25
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
29
Peter Novák, SNS
3 hlasov
30
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasov
31
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
32
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Zuzana Zavadská, SZ
3 hlasov
34
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
35
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
36
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
38
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
39
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
40
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
41
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
42
Monika Palková, SP
1 hlasov
43
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
44
Stanislav Obický, NEKA
1 hlasov
45
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
46
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
47
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
48
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
49
Michal Huňák, EDS
50
Marián Hreňo, SOĽ
51
Roman Goroľ, EDS
52
Miroslav Kroka, NP
53
Milan Bužo, EDS
54
Ján Laco, ŠANCA