vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
51,52%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
15,15%
František Oľha Šanca
15,15%
Ján Garaj NEKA
12,12%
František Bednár NAJ
3,03%
Jozef Mihalčin ĽSNS
3,03%
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

28,44
%
2017 1. kolo
31,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,44%
2013 1. kolo 31,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER-SD
16 hlasov
2
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
3
Stanislav Obický, NEKA
6 hlasov
4
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
5
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
6
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
7
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
8
Juraj Kuročka, SMER-SD
4 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
11
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
12
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
4 hlasov
14
Ján Ragan, NEKA
3 hlasov
15
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
16
Marta Vagaská, SNS
2 hlasov
17
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasov
19
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasov
21
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov
22
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasov
23
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasov
24
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
25
Jozef Baran, SMER-SD
1 hlasov
26
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
27
Štefan Straka, NEKA
1 hlasov
28
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
29
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
30
Miroslav Baník, NEKA
1 hlasov
31
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
32
Michal Huňák, EDS
33
Marián Hreňo, SOĽ
34
Štefan Hreha, SMER-SD
35
Roman Goroľ, EDS
36
Samuel Bruss, NEKA
37
Vincent Antoš, KSS
38
Zuzana Zavadská, SZ
39
Jozef Karchňak, ÚSVIT
40
Ján Katriňák, RIS
41
Dušan Vilenik, SNS
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
43
Peter Treciak, NaS - ns
44
Ľubomír Pidaný, SNS
45
Monika Palková, SP
46
Anton Orokocký, VZDOR
47
Peter Novák, SNS
48
Ľubomír Lukič, SMER-SD
49
Mária Kurovská, NaS - ns
50
Miroslav Kroka, NP
51
Andrej Krišanda, SNS
52
Ivan Koščík, NEKA
53
Peter Kocák, NEKA
54
Alfonz Kobielský, NEKA