vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,65%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
31,76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
19,61%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,14%
Róbert Bačinský NEKA
2,35%
Jarmila Tkáčová SNS
1,96%
Lukáš Sisák KSS
1,18%
Adam Šepetka NAJ
1,18%
Rudolf Botka NP
0,78%
Ján Struk SMS
0,39%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

20,91
%
2017 1. kolo
11,09
%
2013 2. kolo
18,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,91%
2013 2. kolo 11,09%
2013 1. kolo 18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Beluscsák, NEKA
113 hlasov
2
Alexander Képes, SMK-MKP
79 hlasov
3
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
63 hlasov
4
Mária Lacková, NEKA
55 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
51 hlasov
6
Gábor Szalay, SMK-MKP
49 hlasov
7
Tamás Iván, SMK-MKP
45 hlasov
8
István Zachariaš, SMK-MKP
43 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD
36 hlasov
11
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
12
Csaba Simkó, SMK-MKP
28 hlasov
13
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
27 hlasov
14
Radoslav Hodor, NEKA
27 hlasov
15
Monika Gergelová, SNS
27 hlasov
16
Anton Király, SMK-MKP
26 hlasov
17
Július Pelegrin, NEKA
24 hlasov
18
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
21 hlasov
19
Attila Oravecz, MOST - HÍD
20 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
20 hlasov
21
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Jozef Krešák, ŠANCA
20 hlasov
23
Michal Rečka, SMER-SD
19 hlasov
24
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
18 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
26
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
27
Peter Kocai, NAJ
17 hlasov
28
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
29
Július Begala, NEKA
16 hlasov
30
Miloš Barcal, NEKA
15 hlasov
31
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
32
Roland Szabó, SMER-SD
14 hlasov
33
Ondrej Bernát, SMER-SD
13 hlasov
34
Slavomír Borovský, DS
13 hlasov
35
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
36
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
37
Anton Medvec, NEKA
13 hlasov
38
František Petro, SMER-SD
12 hlasov
39
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
40
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
41
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
42
Ján Serbin, NEKA
9 hlasov
43
Gabriel Böhm, NEKA
9 hlasov
44
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
45
Tomáš Suchý, ŠANCA
9 hlasov
46
Jarmila Vaňová, ŠKV
8 hlasov
47
Tibor Bráz, NEKA
8 hlasov
48
Mária Dulovičová, NEKA
8 hlasov
49
Jozef Hric, KSS
8 hlasov
50
Ivan Hriczko, ŠKV
8 hlasov
51
Erika Zámboriová, ŠKV
7 hlasov
52
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
53
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
54
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
7 hlasov
55
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
56
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
57
Augustín Köteles, NAJ
5 hlasov
58
Pavol Lehotský, NEKA
5 hlasov
59
Peter Seman, KSS
5 hlasov
60
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
61
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
62
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
63
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
64
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
65
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
66
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov