vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
26,88%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
8,60%
Róbert Bačinský NEKA
4,30%
Vladislav Stanko NEKA
2,15%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,15%
Rudolf Botka NP
1,08%
Jarmila Tkáčová SNS
1,08%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,72
%
2017 1. kolo
17,59
%
2013 2. kolo
37,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,72%
2013 2. kolo 17,59%
2013 1. kolo 37,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
78 hlasov
2
Tamás Iván, SMK-MKP
44 hlasov
3
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
40 hlasov
4
Július Begala, NEKA
34 hlasov
5
Alexander Képes, SMK-MKP
30 hlasov
6
Mária Lacková, NEKA
29 hlasov
7
László Köteles, SMK-MKP
27 hlasov
8
István Zachariaš, SMK-MKP
27 hlasov
9
Anton Király, SMK-MKP
22 hlasov
10
Gábor Szalay, SMK-MKP
22 hlasov
11
Elena Fialková, MOST - HÍD
18 hlasov
12
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
18 hlasov
13
Csaba Simkó, SMK-MKP
17 hlasov
14
Roland Szabó, SMER-SD
15 hlasov
15
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
16
Tibor Bráz, NEKA
9 hlasov
17
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
19
Attila Oravecz, MOST - HÍD
8 hlasov
20
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
21
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
22
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
23
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
24
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
27
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
31
Jarmila Vaňová, ŠKV
2 hlasov
32
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
33
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
36
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
37
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
38
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
39
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
41
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
42
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
43
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
44
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
45
Michal Rečka, SMER-SD
46
Peter Seman, KSS
47
Mária Dulovičová, NEKA
48
Ladislav Vojtko, KSS
49
Rudolf Varga, VZDOR
50
Tomáš Suchý, ŠANCA
51
Anetta Strýčková, NEKA
52
Martina Dutková, NEKA
53
Alexander Horváth, MOST - HÍD
54
Ervín Kompuš, NAJ
55
Jozef Krešák, ŠANCA
56
Ján Kokarda, NEKA
57
Monika Gergelová, SNS
58
Vlastimil Lakatoš, NEKA
59
Pavol Lehotský, NEKA
60
Anton Medvec, NEKA
61
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
62
Slavomír Horváth, SNS
63
Ján Serbin, NEKA
64
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Ondrej Bernát, SMER-SD