vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
52,73%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
27,27%
Milan Uhrík ĽSNS
10,91%
Peter Oremus NEKA
9,09%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA
Renáta Kolenčíková NEKA
Ján Marko NP

Volebná účasť

50,92
%
2017 1. kolo
20,72
%
2013 2. kolo
18,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,92%
2013 2. kolo 20,72%
2013 1. kolo 18,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
2
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
3
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
4
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
5
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
6
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
7
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
8
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
9
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
10
Igor Éder, NEKA
9 hlasov
11
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
12
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
14
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Igor Varga, NEKA
6 hlasov
17
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
19
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Erika Sulinová, NEKA
4 hlasov
21
Ján Krtík, NEKA
3 hlasov
22
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
23
Marianna Šedivá, NEKA
2 hlasov
24
Ján Hamar, KSS
2 hlasov
25
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
26
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Ladislav Vörös, KSS
1 hlasov
29
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
1 hlasov
31
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
32
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
33
Beáta Kiss, SMK-MKP
34
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
35
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
36
Tibor Csenger, SMK-MKP
37
Zita Cseri, NEKA
38
Dezső Pálffy, SMK-MKP
39
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40
Ján Kútik, KSS
41
Peter Köpöncei, SMK-MKP
42
Michal Ivanický, KSS
43
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
44
Ondrej Juhász, NEKA
45
Igor Gogora, NEKA
46
Pál Zachar, NEKA