vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Šimko NEKA
37,37%
Marian Kotleba ĽSNS
19,19%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
17,17%
Ján Lunter NEKA
10,10%
Igor Kašper NEKA
5,05%
Milan Urbáni SMS
5,05%
Martin Juhaniak NEKA
3,03%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2,02%
Jozef Sásik SĽSAH
1,01%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

40,52
%
2017 1. kolo
23,07
%
2013 2. kolo
52,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,52%
2013 2. kolo 23,07%
2013 1. kolo 52,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Menyhárt, NEKA
97 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
47 hlasov
3
Stanislav Krahulec, NEKA
19 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
19 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
18 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
17 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
16 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
15 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
13 hlasov
10
Ferenc Auxt, SMK-MKP
9 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
13
Ladislav Rigó, SMK-MKP
7 hlasov
14
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
15
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
16
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
17
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Peter Mináč, SMER-SD
4 hlasov
19
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
20
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
21
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
22
Stanislava Zvarová, SMER-SD
3 hlasov
23
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
24
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
26
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
29
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
30
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
31
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
32
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
33
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
34
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
35
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
37
Anatolij Jefimov, KSS
38
Dušan Hlinka, SMER-SD
39
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Roman Lebeda, NEKA
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Martin Pliešovský, SNS
45
Aneta Vargicová, SNS
46
Miroslava Grendelová, KSS
47
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
48
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Miroslava Vargová, NEKA