vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
36,54%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,69%
Peter Sagan ĽSNS
13,46%
Marián Murín NEKA
7,69%
Peter Cibulka NEKA
5,77%
Anton Martvoň NEKA
1,92%
Ján Mikolaj SNS
1,92%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

28,10
%
2017 1. kolo
16,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,1%
2013 1. kolo 16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Zelník, SNS
14 hlasov
2
Peter Cibulka, NEKA
9 hlasov
3
Patrik Blanár, NEKA
7 hlasov
4
Martin Barčík, NEKA
7 hlasov
5
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
6
Patrik Groma, NEKA
6 hlasov
7
Branislav Delinčák, NEKA
6 hlasov
8
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
9
Ľuboš Plešinger, NEKA
4 hlasov
10
Marek Sobola, NEKA
4 hlasov
11
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
12
Jaroslav Gažo, NEKA
4 hlasov
13
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
14
Monika Kavecká, NEKA
4 hlasov
15
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Robert Ficek, SMER-SD
4 hlasov
18
Igor Choma, SMER-SD
3 hlasov
19
Ján Hodoň, NEKA
3 hlasov
20
Karol Čepec, NEKA
3 hlasov
21
Denis Cáder, NEKA
3 hlasov
22
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Miroslav Kašuba, SNS
3 hlasov
24
Ľubomír Bechný, NEKA
3 hlasov
25
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Martin Kapitulík, NEKA
3 hlasov
27
Marian Sliviak, SMER-SD
3 hlasov
28
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
29
Stanislav Štofko, NEKA
3 hlasov
30
Jozef Štrba, SMER-SD
3 hlasov
31
Juraj Popluhár, SMER-SD
3 hlasov
32
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Róbert Kašša, NEKA
3 hlasov
35
Ján Čerňan, SMER-SD
3 hlasov
36
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
41
Igor Liška, SMER-SD
2 hlasov
42
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Jozef Žabka, SNS
2 hlasov
45
Jozef Juriš, NEKA
2 hlasov
46
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
47
Ľudmila Chodelková, NEKA
2 hlasov
48
Bronislava Ďurechová, SNS
2 hlasov
49
Pavol Čorba, SMER-SD
2 hlasov
50
Jaroslav Koleda, SNS
2 hlasov
51
Darina Čierniková, NEKA
2 hlasov
52
Jana Filipová, NEKA
2 hlasov
53
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
1 hlasov
54
Dušan Šutý, SNS
1 hlasov
55
Anton Trnovec, SMER-SD
1 hlasov
56
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
57
Iveta Martinková, NEKA
1 hlasov
58
Gabriela Poliaková, SNS
1 hlasov
59
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
60
Marián Červený, VZDOR
1 hlasov
61
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Peter Durmis, NEKA
1 hlasov
63
Jozef Mičo, NEKA
1 hlasov
64
Kristián Hoffmann, SZS
1 hlasov
65
Miloš Klimašovský, SNS
1 hlasov
66
Monika Obertová, SMER-SD
1 hlasov
67
Jaroslav Pechočiak, KSS
68
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
69
Patrik Martaus, EDS
70
Ján Paučin, NEKA
71
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72
Peter Mintál, MOST - HÍD
73
Ján Peteja, NP
74
Pavel Požoni, ŠANCA
75
Marta Veselá, SNS
76
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
77
Ján Rybárik, NEKA
78
Ľubomír Šimko, NEKA
79
František Štefánik, KSS
80
Lenka Ticháková, NEKA
81
Soňa Turčányiová, NP
82
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
83
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
84
Igor Krško, NEKA
85
Michal Červený, SNS
86
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87
Monika Ďurechová, SNS
88
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana (SĽS)
89
Tibor Hanuliak, SNS