vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,21%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
36,34%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,14%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,94%
Róbert Bačinský NEKA
3,78%
Rudolf Botka NP
1,74%
Jarmila Tkáčová SNS
1,74%
Oliver Petrík JĽSS
1,45%
Lukáš Sisák KSS
1,16%
Jozef Bobík NEKA
0,87%
Jaroslav Džunko NEKA
0,87%
Vladislav Stanko NEKA
0,87%
Jozef Červenák RIS
0,58%
Adam Šepetka NAJ
0,29%
Ján Struk SMS

Volebná účasť

25,06
%
2017 1. kolo
7,36
%
2013 2. kolo
13,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,06%
2013 2. kolo 7,36%
2013 1. kolo 13,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
237 hlasov
2
Peter Figeľ, DS
84 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
79 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
66 hlasov
5
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
6
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
54 hlasov
8
Terézia Stanková, NEKA
51 hlasov
9
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
10
Marián Vanci, ŠKV
37 hlasov
11
Jozef Gamrát, NEKA
36 hlasov
12
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
32 hlasov
15
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
31 hlasov
16
Peter Bačkovský, ŠKV
31 hlasov
17
Róbert Puci, SMER-SD
28 hlasov
18
Tichomír Kačo, ŠKV
27 hlasov
19
Michaela Ducárová, ŠKV
27 hlasov
20
Gabriel Garanič, NEKA
24 hlasov
21
Peter Bielek, SNS
23 hlasov
22
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
23
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
24
Rastislav Petrovič, SMER-SD
20 hlasov
25
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
26
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
27
Katarína Kasardová, KSS
19 hlasov
28
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
29
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
30
Gejza Sačko, MOST - HÍD
17 hlasov
31
Karol Pataky, MOST - HÍD
17 hlasov
32
Ján Seman, ŠANCA
16 hlasov
33
Martin Galgoczy, NEKA
15 hlasov
34
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
35
Libuša Babuľaková, ŠKV
14 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Slavomír Illeš, NEKA
12 hlasov
38
Iveta Solomonová, KSS
11 hlasov
39
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
40
Milan Malý, KSS
11 hlasov
41
Antónia Hrabská, ŠKV
11 hlasov
42
Radoslav Rendeš, ŠKV
10 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
44
Michal Magnes, SNS
7 hlasov
45
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
46
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
6 hlasov
48
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
49
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
50
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
51
Csilla Bálintová, SMK-MKP
4 hlasov
52
Zoltán Ilko, SMK-MKP
4 hlasov
53
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
54
Marta Hrobová, ÚSVIT
3 hlasov
55
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
56
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
57
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
58
Gustáv Liszkai, SMER-SD
2 hlasov
59
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
60
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
61
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
63
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
64
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
66
Adrian Haraszti, NAJ
67
Ján Juhász, MOST - HÍD
68
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
69
István Takács, SMK-MKP