vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,64%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,38%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,49%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,40%
Róbert Bačinský NEKA
3,30%
Oliver Petrík JĽSS
3,30%
Jozef Bobík NEKA
2,20%
Lukáš Sisák KSS
2,20%
Jarmila Tkáčová SNS
1,10%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

13,64
%
2017 1. kolo
8,36
%
2013 2. kolo
13,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,64%
2013 2. kolo 8,36%
2013 1. kolo 13,09%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Timea Sotáková, SMER-SD
38 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
34 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
33 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER-SD
32 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
30 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
28 hlasov
7
Jozef Sokologorský, SMER-SD
23 hlasov
8
Pavol Kuchta, SMER-SD
18 hlasov
9
Matej Šarocký, ŠANCA
15 hlasov
10
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
11
Bohuš Jakuboc, ŠKV
10 hlasov
12
Jozef Bobík, NEKA
10 hlasov
13
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
15
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
16
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
17
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Peter Badida, VZDOR
8 hlasov
19
Valéria Eľková, NEKA
8 hlasov
20
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
25
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
6 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
27
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Marián Markovič, ŠKV
6 hlasov
29
Peter Horňák, DS
5 hlasov
30
Emil Čurma, SNS
5 hlasov
31
Stanislav Gaľa, ŠKV
5 hlasov
32
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Lukáš Pažinka, NEKA
5 hlasov
35
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
36
Jaroslav Vaľo, SNS
4 hlasov
37
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
38
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
4 hlasov
41
Mária Bálintová, MOST - HÍD
4 hlasov
42
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
43
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasov
44
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
45
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
46
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasov
47
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
48
Ildikó Vargová, ŠKV
2 hlasov
49
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
50
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
51
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
52
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
53
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
54
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
55
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
58
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
59
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
60
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
61
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
62
Viliam Brandis, NAJ
63
Ondrej Golas, NEKA
64
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
65
Peter Malík, SNS
66
Peter Sabol, SNS
67
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
68
Marek Švingál, ŠKV
69
Radoslav Smutný, SP
70
Marek Misár, NAJ
71
Branislav Sijka, NEKA
72
Peter Borza, SNS
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Tibor Varga, SMK-MKP