vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
42,69%
Marian Kotleba ĽSNS
29,53%
Martin Juhaniak NEKA
8,48%
Igor Kašper NEKA
7,60%
Milan Urbáni SMS
3,22%
Jozef Šimko NEKA
2,92%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,46%
Pavel Greksa NEKA
0,88%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,88%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,58%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,58%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,29%
Miroslav Gálik NAS
0,29%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,29%
Alena Piovarčiová NP
0,29%
Znenek Očovan NAJ
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

28,08
%
2017 1. kolo
19,37
%
2013 2. kolo
22,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,08%
2013 2. kolo 19,37%
2013 1. kolo 22,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
95 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
66 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
64 hlasov
4
Dušan Hlinka, SMER-SD
48 hlasov
5
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
6
Peter Mináč, SMER-SD
44 hlasov
7
Katarína Moncoľová, NEKA
43 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
40 hlasov
9
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
10
Miroslava Vargová, NEKA
38 hlasov
11
Aneta Vargicová, SNS
34 hlasov
12
Ivan Hazucha, SMER-SD
33 hlasov
13
Stanislava Zvarová, SMER-SD
32 hlasov
14
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
32 hlasov
15
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
16
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
17
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
18
Ferenc Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
19
Stanislav Krahulec, NEKA
25 hlasov
20
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
23 hlasov
21
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
22 hlasov
22
Ján Lichanec, NEKA
21 hlasov
23
Csaba Csízi, MOST - HÍD
21 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
25
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
26
Ladislav Lang, MOST - HÍD
19 hlasov
27
Roman Lebeda, NEKA
19 hlasov
28
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
18 hlasov
29
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
30
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
31
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
32
Lukáš Kvietok, SMER-SD
14 hlasov
33
Martin Pliešovský, SNS
10 hlasov
34
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
36
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
37
Alena Pivovarčiová, NP
9 hlasov
38
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
8 hlasov
39
Miroslava Grendelová, KSS
8 hlasov
40
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
41
Róbert Čipka, KSS
7 hlasov
42
Vojtech Menyhárt, NEKA
6 hlasov
43
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
6 hlasov
44
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
45
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
46
Zdenek Očovan, NAJ
5 hlasov
47
Gejza Mede, NEKA
5 hlasov
48
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
49
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov