vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
43,64%
Marian Kotleba ĽSNS
23,64%
Martin Juhaniak NEKA
12,73%
Igor Kašper NEKA
11,82%
Miroslav Gálik NAS
3,64%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,73%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,91%
Milan Urbáni SMS
0,91%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

43,87
%
2017 1. kolo
32,66
%
2013 2. kolo
27,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,87%
2013 2. kolo 32,66%
2013 1. kolo 27,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Ježík, SMER-SD
42 hlasov
2
Juraj Družbacký, SMER-SD
31 hlasov
3
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
25 hlasov
4
Miroslav Kusein, SMER-SD
24 hlasov
5
Matej Snopko, NEKA
21 hlasov
6
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
7
Milan Čarnoký, NEKA
20 hlasov
8
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
9
Miroslav Náhlik, SMER-SD
19 hlasov
10
Samir Moumani, NEKA
19 hlasov
11
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
12
Alžbeta Staníková, NEKA
16 hlasov
13
Slavomír Hanuska, SNS
15 hlasov
14
Róbert Vasil, NEKA
15 hlasov
15
Peter Košík, NEKA
14 hlasov
16
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
17
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
18
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
19
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
20
Peter Hričina, NEKA
9 hlasov
21
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
Jozef Bakša, NEKA
8 hlasov
23
Rastislav Bobor, KSS
6 hlasov
24
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
25
Miroslav Gálik, NaS - ns
6 hlasov
26
Igor Šufliarsky, SNS
5 hlasov
27
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
28
Viktoria Vonkomerová, HZD
4 hlasov
29
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
30
Vladimír Neumann, VZDOR
2 hlasov
31
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
34
Róbert Hraško, ŠANCA
1 hlasov
35
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
36
Marek Kabát, NaS - ns
1 hlasov
37
Albín Geršič, HZD
38
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár