vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57,00%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
20,15%
Štefan Škultéty NEKA
13,02%
Petra Hajšelová Sme rodina
4,42%
Nora Pániková SZS
2,21%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,72%
Igor Valko NP
1,47%

Volebná účasť

21,53
%
2017 1. kolo
10,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,53%
2013 1. kolo 10,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
107 hlasov
2
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
88 hlasov
3
Viera Beňová, NEKA
83 hlasov
4
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
80 hlasov
5
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
76 hlasov
6
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
75 hlasov
7
Mária Šramková, NEKA
74 hlasov
8
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
9
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
10
Michal Ďureje, NEKA
65 hlasov
11
Ladislav Procházka, NEKA
63 hlasov
12
Dušan Ďuriš, NEKA
54 hlasov
13
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
14
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
15
Tomáš Kozák, NEKA
50 hlasov
16
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
17
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
18
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
19
Martin Drozd, NEKA
44 hlasov
20
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
43 hlasov
21
Tomáš Tines, NEKA
42 hlasov
22
Tibor Čičmanec, NEKA
41 hlasov
23
Andrej Kmotorka, NEKA
41 hlasov
24
Martin Šujan, NEKA
41 hlasov
25
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
26
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
27
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
28
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
29
Alojz Vlčko, NEKA
39 hlasov
30
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
31
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
32
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
35 hlasov
33
Jozef Franek, NEKA
35 hlasov
34
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
35
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
36
Jana Matiašková, NEKA
30 hlasov
37
Pavol Caňo, NEKA
30 hlasov
38
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
39
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
40
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
41
Vojtech Čičmanec, NEKA
28 hlasov
42
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
43
Ľubomír Dzurák, NEKA
27 hlasov
44
Miroslav Dzina, NEKA
27 hlasov
45
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
46
Jozef Otto, NEKA
24 hlasov
47
Branislav Gigac, NEKA
20 hlasov
48
Ján Madžo, DOMA DOBRE
19 hlasov
49
Viera Hurtišová, KSS
16 hlasov
50
Branislav Krpelan, NEKA
16 hlasov
51
Anton Vrecko, NEKA
15 hlasov
52
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
53
Miroslav Rajčo, NEKA
14 hlasov
54
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
55
Ingrid Majdová, KSS
12 hlasov
56
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
12 hlasov
57
Eduard Prilinský, NEKA
12 hlasov
58
Marián Mittaš, KSS
11 hlasov
59
Karol Herceg, KSS
11 hlasov
60
Martin Uríček, NEKA
11 hlasov
61
Tomáš Grešner, NEKA
10 hlasov
62
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
63
Andrej Sikora, KSS
9 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
65
Igor Sojka, KSS
6 hlasov
66
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
67
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
68
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
4 hlasov