vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
50,94%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,12%
Peter Sagan ĽSNS
7,21%
Marián Murín NEKA
5,15%
Anton Martvoň NEKA
1,40%
Ján Mikolaj SNS
1,40%
Peter Cibulka NEKA
0,75%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,56%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,47%

Volebná účasť

23,69
%
2017 1. kolo
15,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,69%
2013 1. kolo 15,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Gura, SMER-SD
363 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER-SD
333 hlasov
3
Milan Pišček, SNS
327 hlasov
4
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
299 hlasov
5
František Kučák, SMER-SD
267 hlasov
6
Martin Šenfeld, NEKA
264 hlasov
7
Jozef Grapa, SMER-SD
241 hlasov
8
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
227 hlasov
9
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
223 hlasov
10
Jozef Cech, SMER-SD
190 hlasov
11
Jozef Marec, NEKA
166 hlasov
12
Peter Strapáč, NEKA
137 hlasov
13
Juraj Hlavatý, SMER-SD
120 hlasov
14
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
117 hlasov
15
Andrea Šimurdová, NEKA
111 hlasov
16
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
109 hlasov
17
Jaroslav Velička, NEKA
103 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
93 hlasov
19
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
20
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
21
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
22
Marcel Šulo, NEKA
68 hlasov
23
Renáta Majchráková, NEKA
63 hlasov
24
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
25
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
61 hlasov
26
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
60 hlasov
27
Marta Cyprichová, ŠANCA
56 hlasov
28
Jozef Balačin, NEKA
48 hlasov
29
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
30
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
42 hlasov
31
Ľubomír Golis, SNS
40 hlasov
32
Slavomír Kupka, SNS
36 hlasov
33
Martin Pavlík, NEKA
35 hlasov
34
Vladimír Malík, NaS - ns
34 hlasov
35
Eleonóra Nekorancová, NEKA
31 hlasov
36
Anton Heglas, NEKA
29 hlasov
37
Anton Varecha, SMER-SD
29 hlasov
38
Peter Kurňava, NEKA
24 hlasov
39
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
40
Jozef Kajánek, KSS
23 hlasov
41
Dana Jantulíková, NEKA
22 hlasov
42
Martin Birka, NEKA
21 hlasov
43
Iveta Špaldoňová, SZS
20 hlasov
44
David Kulla, NEKA
20 hlasov
45
Michal Balačin, NEKA
19 hlasov
46
Rastislav Gajdoš, KSS
10 hlasov
47
Štefan Kompánek, NEKA
6 hlasov