vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54,95%
Tibor Mikuš NEKA
38,12%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,97%
Konrád Rigó Most-Híd
2,97%
Márius Novák NP
0,99%
József Berényi SMK

Volebná účasť

23,11
%
2017 1. kolo
18,89
%
2013 2. kolo
16,79
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,11%
2013 2. kolo 18,89%
2013 1. kolo 16,79%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Bartovič, MOST - HÍD
84 hlasov
2
Jaroslav Cehlárik, NEKA
74 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
4
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
6
Marek Neštický, NEKA
42 hlasov
7
Matej Lančarič, NEKA
40 hlasov
8
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
9
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
10
Ľubomír Antal, SMER-SD
29 hlasov
11
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
12
Marián Galbavý, NEKA
28 hlasov
13
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
14
Šimon Štefunko, NEKA
27 hlasov
15
Jozef Klokner, NEKA
25 hlasov
16
Juraj Novota, NEKA
24 hlasov
17
Augustín Hambálek, SMER-SD
23 hlasov
18
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
19
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
20
Martin Uhlík, NEKA
22 hlasov
21
Tibor Pekarčík, NEKA
21 hlasov
22
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
23
Bystrík Stanko, NEKA
19 hlasov
24
Iveta Bakičová, NEKA
17 hlasov
25
Jozef Koricina, NEKA
17 hlasov
26
Norbert Halász, NEKA
17 hlasov
27
Peter Sloboda, NEKA
17 hlasov
28
Július Zemko, SMER-SD
16 hlasov
29
Vladimír Púčik, SMER-SD
14 hlasov
30
Štefan Krištofík, SMER-SD
14 hlasov
31
Karol Zachar, SMER-SD
13 hlasov
32
Jozef Pobiecký, NEKA
13 hlasov
33
Marta Gubrická, SMER-SD
12 hlasov
34
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
35
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
36
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
37
Jaroslav Jánoš, NEKA
11 hlasov
38
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
39
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
40
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
10 hlasov
41
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
42
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
43
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Marcel Behro, NEKA
9 hlasov
45
Valburga Lobotková, SMER-SD
9 hlasov
46
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
47
Elena Kátlovská, NEKA
8 hlasov
48
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
7 hlasov
50
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
51
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
7 hlasov
52
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
53
Vladimír Kozmál, SNS
6 hlasov
54
Anna Šimončičová, SNS
5 hlasov
55
Viera Gbelcová, SNS
4 hlasov
56
Martin Ostrovský, SNS
4 hlasov
57
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
58
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
59
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasov
60
Juraj Janček, DOMA DOBRE
3 hlasov
61
Peter Haščík, NEKA
3 hlasov
62
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
63
Peter Sita, NEKA
2 hlasov
64
Zuzana Frišová, DOST
1 hlasov
65
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
66
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
67
Norbert Pavlovič, KSS
68
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
69
Marián Semáč, NAJ