vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
78,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18,92%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,70%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

28,47
%
2017 1. kolo
21,52
%
2013 2. kolo
20,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,47%
2013 2. kolo 21,52%
2013 1. kolo 20,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
26 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
3
Ondrej Bernát, SMER-SD
16 hlasov
4
Peter Derevjaník, SMER-SD
15 hlasov
5
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
6
Erika Zámboriová, ŠKV
10 hlasov
7
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
8
Pavol Lehotský, NEKA
5 hlasov
9
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
10
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
11
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
12
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
13
Michal Rečka, SMER-SD
3 hlasov
14
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
15
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
16
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
17
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
20
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
21
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
22
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
23
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
24
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
25
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
26
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
27
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
28
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
29
Mária Dulovičová, NEKA
1 hlasov
30
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
31
Július Begala, NEKA
1 hlasov
32
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
33
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
35
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
36
Anetta Strýčková, NEKA
37
István Zachariaš, SMK-MKP
38
Tomáš Suchý, ŠANCA
39
Rudolf Varga, VZDOR
40
Gábor Szalay, SMK-MKP
41
Monika Gergelová, SNS
42
Jarmila Vaňová, ŠKV
43
Csaba Simkó, SMK-MKP
44
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
45
Alexander Képes, SMK-MKP
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
47
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
48
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
49
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
50
Tamás Iván, SMK-MKP
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
52
Alexander Horváth, MOST - HÍD
53
Ján Horváth, NEKA
54
Tibor Bráz, NEKA
55
Ervín Kompuš, NAJ
56
Peter Seman, KSS
57
Július Pelegrin, NEKA
58
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
59
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
61
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
62
Jozef Krešák, ŠANCA
63
László Köteles, SMK-MKP
64
Augustín Köteles, NAJ
65
Július Beluscsák, NEKA
66
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko