vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
50,41%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
20,16%
Petra Hajšelová Sme rodina
12,26%
Štefan Škultéty NEKA
9,54%
Nora Pániková SZS
3,00%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,00%
Igor Valko NP
1,63%

Volebná účasť

28,03
%
2017 1. kolo
27,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,03%
2013 1. kolo 27,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Čičmanec, NEKA
177 hlasov
2
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
136 hlasov
3
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
102 hlasov
4
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
97 hlasov
5
Viera Beňová, NEKA
80 hlasov
6
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
77 hlasov
7
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
74 hlasov
8
Mária Šramková, NEKA
72 hlasov
9
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
10
Ladislav Procházka, NEKA
62 hlasov
11
Miroslav Rajčo, NEKA
62 hlasov
12
Michal Ďureje, NEKA
55 hlasov
13
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
14
Tibor Čičmanec, NEKA
51 hlasov
15
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
16
Martin Drozd, NEKA
47 hlasov
17
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
44 hlasov
18
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
19
Jana Matiašková, NEKA
43 hlasov
20
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
21
Tomáš Kozák, NEKA
39 hlasov
22
Andrej Kmotorka, NEKA
38 hlasov
23
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
37 hlasov
24
Pavol Caňo, NEKA
35 hlasov
25
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
35 hlasov
26
Branislav Gigac, NEKA
35 hlasov
27
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
28
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
29
Alojz Vlčko, NEKA
33 hlasov
30
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
31
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
32
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
33
Miroslav Dzina, NEKA
29 hlasov
34
Jozef Franek, NEKA
28 hlasov
35
Dušan Ďuriš, NEKA
27 hlasov
36
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
37
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
38
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
39
Tomáš Grešner, NEKA
24 hlasov
40
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
42
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
43
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
44
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
45
Martin Šujan, NEKA
21 hlasov
46
Ján Madžo, DOMA DOBRE
20 hlasov
47
Anton Vrecko, NEKA
20 hlasov
48
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
49
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
50
Tomáš Tines, NEKA
17 hlasov
51
Viera Hurtišová, KSS
16 hlasov
52
Eduard Prilinský, NEKA
15 hlasov
53
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
54
Jozef Otto, NEKA
14 hlasov
55
Ľubomír Dzurák, NEKA
11 hlasov
56
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
57
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
10 hlasov
58
Karol Herceg, KSS
10 hlasov
59
Branislav Krpelan, NEKA
10 hlasov
60
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
9 hlasov
61
Martin Uríček, NEKA
8 hlasov
62
Marián Mittaš, KSS
7 hlasov
63
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
64
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
65
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
66
Ingrid Majdová, KSS
4 hlasov
67
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
68
Andrej Sikora, KSS
1 hlasov