vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
46,84%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
40,51%
Štefan Škultéty NEKA
8,86%
Nora Pániková SZS
2,53%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,27%
Petra Hajšelová Sme rodina
Igor Valko NP

Volebná účasť

23,91
%
2017 1. kolo
13,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,91%
2013 1. kolo 13,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
2
Stanislav Svatik, NEKA
33 hlasov
3
Peter Mikula, NEKA
25 hlasov
4
Jozef Kováč, NEKA
25 hlasov
5
Alena Bulková, NEKA
20 hlasov
6
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
7
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
8
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
9
Tomáš Vaňo, NEKA
15 hlasov
10
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
12
Marian Hudec, NEKA
15 hlasov
13
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
14
Lukáš Beták, NEKA
11 hlasov
15
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
16
Ľubomír Horný, NEKA
9 hlasov
17
Michal Križan, NEKA
8 hlasov
18
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Martin Smolka, NEKA
8 hlasov
20
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
21
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
22
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
24
Štefan Škultéty, NEKA
6 hlasov
25
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
26
Danica Birošová, NEKA
5 hlasov
27
Ján Krátky, NEKA
5 hlasov
28
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
29
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
30
Denisa Martinková, NaS - ns
4 hlasov
31
Daniela Felgrová, NEKA
4 hlasov
32
Marek Trsťan, NEKA
4 hlasov
33
Miloš Mičega, NEKA
4 hlasov
34
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
35
Martin Hošták, NEKA
3 hlasov
36
Dagmar Mikulová, NEKA
3 hlasov
37
Ingrid Opatovská, NEKA
3 hlasov
38
Ľubomír Slávik, NaS - ns
3 hlasov
39
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
45
Henrieta Crkoňová, NEKA
2 hlasov
46
Miloslav Baco, NEKA
2 hlasov
47
Viera Žilková, NEKA
2 hlasov
48
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
49
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
51
Rastislav Šepták, NEKA
1 hlasov
52
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
53
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Miroslav Řádek, NEKA