vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
28,17%
Iván Farkas SMK
25,35%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
18,31%
Peter Oremus NEKA
16,90%
Milan Uhrík ĽSNS
5,63%
Ľászló Hajdu MKDA
2,82%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,82%
Ján Marko NP

Volebná účasť

20,66
%
2017 1. kolo
10,24
%
2013 2. kolo
11,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,66%
2013 2. kolo 10,24%
2013 1. kolo 11,63%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
20 hlasov
2
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
3
Zita Cseri, NEKA
19 hlasov
4
Tibor Csenger, SMK-MKP
19 hlasov
5
Igor Éder, NEKA
17 hlasov
6
Igor Gogora, NEKA
17 hlasov
7
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
8
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
9
Beáta Kiss, SMK-MKP
14 hlasov
10
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
11
Ondrej Juhász, NEKA
13 hlasov
12
Igor Varga, NEKA
12 hlasov
13
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
15
Erika Sulinová, NEKA
12 hlasov
16
Dezső Pálffy, SMK-MKP
12 hlasov
17
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
18
Peter Köpöncei, SMK-MKP
10 hlasov
19
Pál Zachar, NEKA
10 hlasov
20
Ján Krtík, NEKA
10 hlasov
21
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
22
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
23
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
24
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Michal Ivanický, KSS
7 hlasov
26
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Ján Hamar, KSS
7 hlasov
28
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
29
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
30
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
6 hlasov
31
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
32
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5 hlasov
34
Miroslav Kamenský, KSS
4 hlasov
35
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
36
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
38
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
43
Ján Kútik, KSS
1 hlasov
44
Marianna Šedivá, NEKA
1 hlasov
45
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko