vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
34,69%
Peter Chudík Smer-SD
32,65%
Jozef Mihalčin ĽSNS
13,61%
Andrej Gmitter NEKA
6,80%
Miroslav Škvarek SNS
4,76%
František Oľha Šanca
2,72%
Ján Garaj NEKA
2,04%
Pavol Gašper NEKA
1,36%
František Bednár NAJ
0,68%
Jozef Šváč NP
0,68%
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

26,33
%
2017 1. kolo
20,19
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,33%
2013 1. kolo 20,19%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Obický, NEKA
61 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
53 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
45 hlasov
4
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
5
Alfonz Kobielský, NEKA
27 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
26 hlasov
7
Peter Kocák, NEKA
21 hlasov
8
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
9
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
20 hlasov
11
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
12
Michal Huňák, EDS
17 hlasov
13
Ľubomír Lukič, SMER-SD
17 hlasov
14
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
15
Juraj Kuročka, SMER-SD
17 hlasov
16
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
17
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Andrej Krišanda, SNS
15 hlasov
19
Ľubomír Pidaný, SNS
13 hlasov
20
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
21
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Zuzana Zavadská, SZ
11 hlasov
23
Blažena Matisová, NEKA
11 hlasov
24
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
25
Mária Kurovská, NaS - ns
9 hlasov
26
Peter Novák, SNS
9 hlasov
27
Samuel Bruss, NEKA
8 hlasov
28
Jozef Berta, SMER-SD
8 hlasov
29
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Štefan Hreha, SMER-SD
7 hlasov
31
Miroslav Kroka, NP
7 hlasov
32
Ivan Koščík, NEKA
6 hlasov
33
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
34
Marta Vagaská, SNS
6 hlasov
35
Peter Treciak, NaS - ns
5 hlasov
36
Štefan Straka, NEKA
5 hlasov
37
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
39
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
40
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
41
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
42
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
43
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Milan Bužo, EDS
3 hlasov
45
Marián Hreňo, SOĽ
3 hlasov
46
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
47
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasov
48
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
49
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
51
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
52
Monika Palková, SP
1 hlasov
53
Ján Katriňák, RIS
54
Dušan Vilenik, SNS