vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
59,05%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
26,74%
Štefan Škultéty NEKA
10,31%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,51%
Petra Hajšelová Sme rodina
0,84%
Nora Pániková SZS
0,56%
Igor Valko NP

Volebná účasť

22,49
%
2017 1. kolo
12,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,49%
2013 1. kolo 12,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
160 hlasov
2
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
64 hlasov
3
Tomáš Vaňo, NEKA
64 hlasov
4
Martin Hošták, NEKA
63 hlasov
5
Štefan Škultéty, NEKA
59 hlasov
6
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
57 hlasov
7
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
8
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
9
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
55 hlasov
10
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
53 hlasov
11
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
46 hlasov
13
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
45 hlasov
14
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
15
Stanislav Svatik, NEKA
42 hlasov
16
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
17
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
18
Marian Hudec, NEKA
39 hlasov
19
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
20
Miloš Mičega, NEKA
38 hlasov
21
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
22
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
23
Alena Bulková, NEKA
32 hlasov
24
Martin Smolka, NEKA
31 hlasov
25
Peter Mikula, NEKA
30 hlasov
26
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
29 hlasov
27
Denisa Martinková, NaS - ns
28 hlasov
28
Ľubomír Horný, NEKA
28 hlasov
29
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
30
Ingrid Opatovská, NEKA
27 hlasov
31
Marek Trsťan, NEKA
27 hlasov
32
Michal Križan, NEKA
27 hlasov
33
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
34
Lukáš Beták, NEKA
25 hlasov
35
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
36
Danica Birošová, NEKA
24 hlasov
37
Miroslav Řádek, NEKA
23 hlasov
38
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
39
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
40
Jozef Kováč, NEKA
21 hlasov
41
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
42
Rastislav Šepták, NEKA
20 hlasov
43
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
44
Henrieta Crkoňová, NEKA
20 hlasov
45
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
46
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
47
Viera Žilková, NEKA
17 hlasov
48
Daniela Felgrová, NEKA
16 hlasov
49
Ľubomír Slávik, NaS - ns
15 hlasov
50
Dagmar Mikulová, NEKA
13 hlasov
51
Ján Krátky, NEKA
10 hlasov
52
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
53
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
54
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
55
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov