vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
45,64%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30,26%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,64%
Róbert Bačinský NEKA
4,10%
Jarmila Tkáčová SNS
4,10%
Oliver Petrík JĽSS
3,08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,56%
Jozef Bobík NEKA
1,03%
Adam Šepetka NAJ
1,03%
Jozef Červenák RIS
0,51%
Jaroslav Džunko NEKA
0,51%
Lukáš Sisák KSS
0,51%
Vladislav Stanko NEKA
0,51%
Ján Struk SMS
0,51%
Rudolf Botka NP

Volebná účasť

25,00
%
2017 1. kolo
7,92
%
2013 2. kolo
13,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25%
2013 2. kolo 7,92%
2013 1. kolo 13,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Hojstrič, NEKA
120 hlasov
2
Iveta Rušinová, SMER-SD
78 hlasov
3
Lea Grečková, SMER-SD
73 hlasov
4
Ján Volný, SMER-SD
66 hlasov
5
Pavol Bečarik, SNS
55 hlasov
6
Michal Komara, SMER-SD
54 hlasov
7
Janka Brziaková, SMER-SD
45 hlasov
8
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
9
Lívia Kozlová, ŠKV
36 hlasov
10
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
11
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
12
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
13
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
14
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
15
Peter Zelený, SNS
29 hlasov
16
Ondrej Kapusta, NEKA
28 hlasov
17
Radovan Ďorko, ŠKV
25 hlasov
18
Adnan Akram, NEKA
23 hlasov
19
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
20
Dávid Demečko, SNS
17 hlasov
21
Beáta Janovcová, SNS
16 hlasov
22
Stanislav Lorko, SNS
14 hlasov
23
Vladimíra Dunková, ŠKV
13 hlasov
24
Rastislav Neuvirth, ŠKV
13 hlasov
25
Martin Kaščák, SNS
12 hlasov
26
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
27
Valter Retter, SNS
11 hlasov
28
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
30
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
33
Róbert Kočiš, NEKA
10 hlasov
34
Milan Smižanský, ŠANCA
9 hlasov
35
Maroš Divok, NEKA
7 hlasov
36
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
37
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
3 hlasov
38
Miroslav Pomajdík, VZDOR
3 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
1 hlasov