Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
58,33%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,17%
Róbert Bačinský NEKA
6,94%
Rudolf Botka NP
1,39%
Jaroslav Džunko NEKA
1,39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,39%
Jarmila Tkáčová SNS
1,39%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
25 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
5
Ján Kokarda, NEKA
18 hlasov
6
Michal Rečka, SMER-SD
17 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
14 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
11
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
12
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
14
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
15
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
17
Jarmila Vaňová, ŠKV
5 hlasov
18
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
20
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
22
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
23
Martina Dutková, NEKA
3 hlasov
24
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
26
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
27
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
28
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasov
29
Július Begala, NEKA
2 hlasov
30
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
31
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
32
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
33
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
36
Peter Seman, KSS
1 hlasov
37
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
39
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
40
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
41
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
42
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
43
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
44
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
45
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
46
Alexander Képes, SMK-MKP
47
Anton Király, SMK-MKP
48
Tamás Iván, SMK-MKP
49
Ervín Kompuš, NAJ
50
Alexander Horváth, MOST - HÍD
51
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
52
Augustín Köteles, NAJ
53
László Köteles, SMK-MKP
54
István Zachariaš, SMK-MKP
55
Ladislav Vojtko, KSS
56
Rudolf Varga, VZDOR
57
Gábor Szalay, SMK-MKP
58
Tomáš Suchý, ŠANCA
59
Csaba Simkó, SMK-MKP
60
Július Pelegrin, NEKA
61
Attila Oravecz, MOST - HÍD
62
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
63
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
64
Elena Fialková, MOST - HÍD
65
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
66
Vojtech Farkaš, NEKA

Volebná účasť

41,20
%
2017 1. kolo
23,35
%
2013 2. kolo
25,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,20%
2013 2. kolo 23,35%
2013 1. kolo 25,74%