Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
54,68%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,46%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,19%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,04%
Róbert Bačinský NEKA
2,16%
Rudolf Botka NP
2,16%
Jarmila Tkáčová SNS
2,16%
Lukáš Sisák KSS
1,44%
Oliver Petrík JĽSS
0,72%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
64 hlasov
2
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
46 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
36 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
30 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
28 hlasov
6
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
7
Tichomír Kačo, ŠKV
27 hlasov
8
Slavomír Illeš, NEKA
23 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
22 hlasov
10
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
11
Július Hajdu, SMER-SD
21 hlasov
12
Michal Magnes, SNS
21 hlasov
13
Jozef Gamrát, NEKA
21 hlasov
14
Peter Bačkovský, ŠKV
17 hlasov
15
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
16
Martin Galgoczy, NEKA
16 hlasov
17
Gabriel Garanič, NEKA
14 hlasov
18
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
19
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
20
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
21
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Karol Pataky, MOST - HÍD
10 hlasov
23
Michaela Ducárová, ŠKV
10 hlasov
24
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
25
Peter Figeľ, DS
8 hlasov
26
Peter Bielek, SNS
8 hlasov
27
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Libuša Babuľaková, ŠKV
7 hlasov
29
Milan Malý, KSS
7 hlasov
30
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
31
Gejza Sačko, MOST - HÍD
6 hlasov
32
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Antónia Hrabská, ŠKV
5 hlasov
34
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
35
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
37
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
38
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasov
40
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
41
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
42
Peter Rico, MOST - HÍD
4 hlasov
43
Gustáv Liszkai, SMER-SD
4 hlasov
44
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasov
45
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasov
46
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
48
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
49
Peter Pandy, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
51
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
52
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
53
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
54
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
56
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
57
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
58
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
59
Zoltán Ilko, SMK-MKP
60
Štefan Kandráč, NP
61
Alexander Kis-Géczi, NAJ
62
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
63
Dionýz Szabó, ŠKV
64
József Kopasz, SMK-MKP
65
Viktor Palko, MOST - HÍD
66
Tibor Sáradi, SMK-MKP
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

27,40
%
2017 1. kolo
13,74
%
2013 2. kolo
20,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,40%
2013 2. kolo 13,74%
2013 1. kolo 20,80%