vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
56,46%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,36%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,22%
Jarmila Tkáčová SNS
3,83%
Rudolf Botka NP
2,39%
Róbert Bačinský NEKA
1,91%
Lukáš Sisák KSS
1,91%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,96%
Jozef Červenák RIS
0,48%
Oliver Petrík JĽSS
0,48%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

27,68
%
2017 1. kolo
10,75
%
2013 2. kolo
19,15
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,68%
2013 2. kolo 10,75%
2013 1. kolo 19,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
92 hlasov
2
Antónia Hrabská, ŠKV
84 hlasov
3
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER-SD
65 hlasov
5
Róbert Puci, SMER-SD
61 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
57 hlasov
7
Július Hajdu, SMER-SD
50 hlasov
8
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
9
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
10
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
31 hlasov
11
Gabriel Garanič, NEKA
31 hlasov
12
Tichomír Kačo, ŠKV
28 hlasov
13
Martin Galgoczy, NEKA
25 hlasov
14
Štefan Duč, NEKA
25 hlasov
15
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
16
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
17
Milan Malý, KSS
19 hlasov
18
Slavomír Illeš, NEKA
18 hlasov
19
Radoslav Rendeš, ŠKV
18 hlasov
20
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
21
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
22
Peter Bačkovský, ŠKV
16 hlasov
23
Ján Seman, ŠANCA
16 hlasov
24
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
26
Michaela Ducárová, ŠKV
12 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
28
Libuša Babuľaková, ŠKV
12 hlasov
29
Karol Pataky, MOST - HÍD
12 hlasov
30
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
31
Michal Magnes, SNS
10 hlasov
32
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
33
Edina Kocsisová, NEKA
10 hlasov
34
Štefan Kandráč, NP
9 hlasov
35
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
37
Terézia Stanková, NEKA
9 hlasov
38
Peter Figeľ, DS
9 hlasov
39
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
40
Dionýz Szabó, ŠKV
7 hlasov
41
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
42
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
43
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
44
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
45
Iveta Solomonová, KSS
5 hlasov
46
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
47
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
48
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
49
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
50
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
51
Jozef Gamrát, NEKA
3 hlasov
52
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
53
Peter Pandy, MOST - HÍD
3 hlasov
54
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
55
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
56
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
57
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
58
Tibor Sáradi, SMK-MKP
2 hlasov
59
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
60
Ján Juhász, MOST - HÍD
2 hlasov
61
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
62
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
63
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
65
Csaba Furik, SMK-MKP
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
67
József Kopasz, SMK-MKP
68
Gejza Sačko, MOST - HÍD
69
István Takács, SMK-MKP