vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
38,13%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37,41%
Róbert Bačinský NEKA
5,76%
Jozef Červenák RIS
4,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,32%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,60%
Jarmila Tkáčová SNS
2,88%
Jaroslav Džunko NEKA
1,44%
Lukáš Sisák KSS
1,44%
Adam Šepetka NAJ
0,72%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

31,06
%
2017 1. kolo
13,21
%
2013 2. kolo
13,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,06%
2013 2. kolo 13,21%
2013 1. kolo 13,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hriczko, ŠKV
68 hlasov
2
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
66 hlasov
3
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
59 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
53 hlasov
5
Roland Szabó, SMER-SD
47 hlasov
6
László Köteles, SMK-MKP
41 hlasov
7
Csaba Simkó, SMK-MKP
38 hlasov
8
Ján Serbin, NEKA
29 hlasov
9
Anetta Strýčková, NEKA
22 hlasov
10
Ondrej Bernát, SMER-SD
22 hlasov
11
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Jarmila Vaňová, ŠKV
15 hlasov
15
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
16
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
13 hlasov
18
Ervín Kompuš, NAJ
13 hlasov
19
Michal Rečka, SMER-SD
13 hlasov
20
Erika Zámboriová, ŠKV
13 hlasov
21
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
22
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
23
Alexander Horváth, MOST - HÍD
10 hlasov
24
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Gabriel Böhm, NEKA
10 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
27
Slavomír Horváth, SNS
10 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
29
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
30
Slavomír Borovský, DS
9 hlasov
31
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
33
Gábor Szalay, SMK-MKP
7 hlasov
34
Peter Derevjaník, SMER-SD
7 hlasov
35
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
36
Vojtech Farkaš, NEKA
6 hlasov
37
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
39
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
40
Elena Fialková, MOST - HÍD
5 hlasov
41
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasov
42
Július Begala, NEKA
4 hlasov
43
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
44
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
45
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
46
Alexander Képes, SMK-MKP
4 hlasov
47
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
48
Peter Seman, KSS
4 hlasov
49
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
50
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
51
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
4 hlasov
52
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
53
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasov
54
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
55
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
56
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
57
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
58
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
59
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
60
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
61
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
62
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
63
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
64
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
65
Július Grulyo, NEKA
66
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár