vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
30,87%
Marian Kotleba ĽSNS
22,15%
Jozef Šimko NEKA
14,77%
Igor Kašper NEKA
10,74%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,38%
Martin Juhaniak NEKA
6,04%
Pavel Greksa NEKA
2,68%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,01%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,34%
Jozef Sásik SĽSAH
1,34%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,67%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

38,04
%
2017 1. kolo
11,54
%
2013 2. kolo
35,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,04%
2013 2. kolo 11,54%
2013 1. kolo 35,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
114 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
111 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
90 hlasov
4
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
77 hlasov
5
Gejza Mede, NEKA
75 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
68 hlasov
7
Ladislav Lang, MOST - HÍD
56 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
22 hlasov
9
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
14 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
14 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
12
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
14
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
16
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
17
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
20
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
21
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
22
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
23
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
24
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
25
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
26
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
27
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
29
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
33
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
35
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
36
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
39
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
40
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
41
Martin Pliešovský, SNS
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43
Ján Lichanec, NEKA
44
Stanislav Krahulec, NEKA
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD