Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
30,87%
Marian Kotleba ĽSNS
22,15%
Jozef Šimko NEKA
14,77%
Igor Kašper NEKA
10,74%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,38%
Martin Juhaniak NEKA
6,04%
Pavel Greksa NEKA
2,68%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,01%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,34%
Jozef Sásik SĽSAH
1,34%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,67%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Milan Urbáni SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
114 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
111 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
90 hlasov
4
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
77 hlasov
5
Gejza Mede, NEKA
75 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
68 hlasov
7
Ladislav Lang, MOST - HÍD
56 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
22 hlasov
9
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
14 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
14 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
12
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
14
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
16
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
17
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
20
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
21
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasov
22
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
23
Peter Mináč, SMER-SD
2 hlasov
24
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
25
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
26
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
27
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
29
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
33
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
34
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
35
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
36
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
39
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
40
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
41
Martin Pliešovský, SNS
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43
Ján Lichanec, NEKA
44
Stanislav Krahulec, NEKA
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47
Aneta Vargicová, SNS
48
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD

Volebná účasť

38,04
%
2017 1. kolo
11,54
%
2013 2. kolo
35,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,04%
2013 2. kolo 11,54%
2013 1. kolo 35,02%