vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51,95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
27,92%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,14%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,55%
Rudolf Botka NP
1,95%
Jozef Červenák RIS
1,95%
Oliver Petrík JĽSS
1,95%
Jarmila Tkáčová SNS
1,30%
Róbert Bačinský NEKA
0,65%
Jozef Bobík NEKA
0,65%
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

15,79
%
2017 1. kolo
4,66
%
2013 2. kolo
10,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,79%
2013 2. kolo 4,66%
2013 1. kolo 10,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
88 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
74 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
64 hlasov
4
Rastislav Petrovič, SMER-SD
59 hlasov
5
Július Hajdu, SMER-SD
58 hlasov
6
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
7
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
8
Peter Bačkovský, ŠKV
23 hlasov
9
Peter Rico, MOST - HÍD
18 hlasov
10
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
11
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
13
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
16 hlasov
14
Tichomír Kačo, ŠKV
15 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
14 hlasov
17
Jozef Gamrát, NEKA
13 hlasov
18
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Antónia Hrabská, ŠKV
13 hlasov
20
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
21
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
22
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
23
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
24
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
25
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Radoslav Rendeš, ŠKV
10 hlasov
27
Ján Seman, ŠANCA
9 hlasov
28
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
30
Jozef Horváth, MOST - HÍD
8 hlasov
31
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
32
Michal Magnes, SNS
8 hlasov
33
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
34
Slavomír Illeš, NEKA
7 hlasov
35
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
36
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
37
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
38
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
39
Karol Pataky, MOST - HÍD
6 hlasov
40
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
41
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
42
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
43
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
44
Štefan Kandráč, NP
4 hlasov
45
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
46
Katarína Kasardová, KSS
4 hlasov
47
Milan Malý, KSS
4 hlasov
48
Marián Vanci, ŠKV
3 hlasov
49
Gejza Sačko, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
51
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
52
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
53
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasov
54
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
55
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
56
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
57
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
58
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
59
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
60
Zoltán Mento, NEKA
1 hlasov
61
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Alexander Kis-Géczi, NAJ
63
József Kopasz, SMK-MKP
64
Adrian Haraszti, NAJ
65
Csaba Furik, SMK-MKP
66
Viktor Palko, MOST - HÍD
67
István Takács, SMK-MKP
68
Marta Hrobová, ÚSVIT
69
Jozef Želinský, MOST - HÍD