vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
39,73%
Ján Lunter NEKA
34,25%
Martin Juhaniak NEKA
12,33%
Igor Kašper NEKA
8,22%
Milan Urbáni SMS
2,74%
Miroslav Gálik NAS
1,37%
Jozef Šimko NEKA
1,37%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

47,85
%
2017 1. kolo
31,05
%
2013 2. kolo
31,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,85%
2013 2. kolo 31,05%
2013 1. kolo 31,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslava Vargová, NEKA
35 hlasov
2
Michal Bagačka, SMER-SD
26 hlasov
3
Stanislava Zvarová, SMER-SD
23 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
21 hlasov
5
Peter Mináč, SMER-SD
20 hlasov
6
Katarína Moncoľová, NEKA
16 hlasov
7
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
8
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
9
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
10
Ivan Hazucha, SMER-SD
9 hlasov
11
Dušan Hlinka, SMER-SD
9 hlasov
12
Roman Lebeda, NEKA
9 hlasov
13
Miroslava Grendelová, KSS
7 hlasov
14
Lukáš Kvietok, SMER-SD
7 hlasov
15
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
16
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
17
Peter Juhász, SMK-MKP
6 hlasov
18
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
19
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Stanislav Krahulec, NEKA
4 hlasov
21
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
22
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
23
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
24
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
25
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
3 hlasov
26
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
28
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
29
Ferenc Auxt, SMK-MKP
2 hlasov
30
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
32
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
34
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
35
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
36
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
37
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
38
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
39
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
40
Ladislav Rigó, SMK-MKP
41
Aladár Bari, MOST - HÍD
42
Csaba Csízi, MOST - HÍD
43
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
44
Anatolij Jefimov, KSS
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Vojtech Menyhárt, NEKA
47
Gejza Mede, NEKA
48
Ladislav Lang, MOST - HÍD
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD