Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
52,63%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,11%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
13,16%
Lukáš Sisák KSS
5,26%
Róbert Bačinský NEKA
2,63%
Rudolf Botka NP
2,63%
Oliver Petrík JĽSS
2,63%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,63%
Jozef Červenák RIS
1,32%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Képes, SMK-MKP
51 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
48 hlasov
3
Tamás Iván, SMK-MKP
41 hlasov
4
Roland Szabó, SMER-SD
38 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
34 hlasov
6
István Zachariaš, SMK-MKP
34 hlasov
7
Gábor Szalay, SMK-MKP
34 hlasov
8
Csaba Simkó, SMK-MKP
29 hlasov
9
Anton Király, SMK-MKP
26 hlasov
10
Ivan Hriczko, ŠKV
24 hlasov
11
Mária Lacková, NEKA
17 hlasov
12
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
15 hlasov
13
Július Beluscsák, NEKA
12 hlasov
14
Elena Fialková, MOST - HÍD
12 hlasov
15
Július Begala, NEKA
10 hlasov
16
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
17
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
18
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
19
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
21
Attila Oravecz, MOST - HÍD
4 hlasov
22
Augustín Köteles, NAJ
4 hlasov
23
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
24
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Ondrej Bernát, SMER-SD
3 hlasov
26
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
27
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
29
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
31
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
32
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
33
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
34
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
35
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
38
Vojtech Farkaš, NEKA
1 hlasov
39
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
40
Peter Derevjaník, SMER-SD
1 hlasov
41
Mária Dulovičová, NEKA
1 hlasov
42
Martina Dutková, NEKA
1 hlasov
43
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
44
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
45
Peter Seman, KSS
1 hlasov
46
Michal Rečka, SMER-SD
1 hlasov
47
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
48
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
49
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
50
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
52
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
53
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
54
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
55
Pavol Lehotský, NEKA
56
Anetta Strýčková, NEKA
57
Ervín Kompuš, NAJ
58
Miloš Barcal, NEKA
59
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
62
Monika Gergelová, SNS
63
Radoslav Hodor, NEKA
64
Vlastimil Lakatoš, NEKA
65
Peter Kocai, NAJ
66
Július Grulyo, NEKA

Volebná účasť

38,63
%
2017 1. kolo
17,79
%
2013 2. kolo
40,45
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,63%
2013 2. kolo 17,79%
2013 1. kolo 40,45%