vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
36,00%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
28,00%
Jozef Mihalčin ĽSNS
14,33%
Andrej Gmitter NEKA
9,00%
Miroslav Škvarek SNS
4,00%
Ján Garaj NEKA
3,33%
František Oľha Šanca
3,00%
František Bednár NAJ
1,00%
Pavol Gašper NEKA
0,67%
Eduard Markovič NEKA
0,67%
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

23,97
%
2017 1. kolo
24,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,97%
2013 1. kolo 24,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
213 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
100 hlasov
3
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
95 hlasov
4
Stanislav Obický, NEKA
65 hlasov
5
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
6
Andrej Krišanda, SNS
53 hlasov
7
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
8
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
9
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
10
Peter Kocák, NEKA
45 hlasov
11
Juraj Kuročka, SMER-SD
42 hlasov
12
Jozef Baran, SMER-SD
40 hlasov
13
Alfonz Kobielský, NEKA
38 hlasov
14
Zuzana Zavadská, SZ
38 hlasov
15
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
33 hlasov
16
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
17
Ľubomír Pidaný, SNS
28 hlasov
18
Blažena Matisová, NEKA
27 hlasov
19
Štefan Hreha, SMER-SD
26 hlasov
20
Peter Novák, SNS
24 hlasov
21
Ľubomír Lukič, SMER-SD
23 hlasov
22
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
23
Marta Vagaská, SNS
18 hlasov
24
Vincent Antoš, KSS
18 hlasov
25
Samuel Bruss, NEKA
16 hlasov
26
Jozef Berta, SMER-SD
15 hlasov
27
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
13 hlasov
28
Dušan Vilenik, SNS
13 hlasov
29
Štefan Straka, NEKA
13 hlasov
30
Ondrej Hreha, SZS
12 hlasov
31
Miroslav Baník, NEKA
12 hlasov
32
Peter Treciak, NaS - ns
12 hlasov
33
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
34
Miroslav Gešper, NEKA
11 hlasov
35
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
36
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
37
Miroslava Urbanová, NaS - ns
9 hlasov
38
Ivan Koščík, NEKA
8 hlasov
39
Ján Pivovarník, SNS
8 hlasov
40
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
41
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
42
Marián Hreňo, SOĽ
7 hlasov
43
Anton Orokocký, VZDOR
6 hlasov
44
Roman Goroľ, EDS
5 hlasov
45
Martina Hliboká, SOĽ
5 hlasov
46
Monika Palková, SP
5 hlasov
47
Michal Huňák, EDS
4 hlasov
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
49
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
50
Milan Bužo, EDS
2 hlasov
51
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
52
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
53
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
54
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov