Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41,18%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,29%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,84%
Róbert Bačinský NEKA
5,88%
Lukáš Sisák KSS
3,92%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,96%
Vladislav Stanko NEKA
1,96%
Jarmila Tkáčová SNS
1,96%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
2
Radoslav Hodor, NEKA
21 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
17 hlasov
5
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
6
Ján Kokarda, NEKA
12 hlasov
7
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
8
František Petro, SMER-SD
12 hlasov
9
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
11
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
12
Mária Dulovičová, NEKA
10 hlasov
13
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
8 hlasov
17
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
19
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
21
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
22
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
23
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
24
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
25
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
26
Ján Serbin, NEKA
4 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
29
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
30
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
31
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
32
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
33
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
34
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
36
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
37
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
38
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
39
Ivan Hriczko, ŠKV
2 hlasov
40
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
41
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
42
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlasov
43
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
45
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
46
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
47
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
48
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
50
Július Begala, NEKA
1 hlasov
51
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
53
Peter Seman, KSS
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
55
Gábor Szalay, SMK-MKP
56
Tibor Bráz, NEKA
57
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
58
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
59
Augustín Köteles, NAJ
60
Alexander Képes, SMK-MKP
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Tamás Iván, SMK-MKP
63
Ján Horváth, NEKA
64
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
65
Attila Oravecz, MOST - HÍD
66
Július Grulyo, NEKA

Volebná účasť

23,24
%
2017 1. kolo
5,93
%
2013 2. kolo
5,02
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,24%
2013 2. kolo 5,93%
2013 1. kolo 5,02%