vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
59,78%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
28,26%
Róbert Bačinský NEKA
3,26%
Jozef Bobík NEKA
2,17%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,17%
Jarmila Tkáčová SNS
2,17%
Jaroslav Džunko NEKA
1,09%
Adam Šepetka NAJ
1,09%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS

Volebná účasť

20,08
%
2017 1. kolo
11,64
%
2013 2. kolo
15,75
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,08%
2013 2. kolo 11,64%
2013 1. kolo 15,75%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
44 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
31 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
4
Pavol Lehotský, NEKA
23 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
6
Ladislav Vojtko, KSS
18 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
18 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
9
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
10
Peter Derevjaník, SMER-SD
16 hlasov
11
Vojtech Farkaš, NEKA
12 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Jarmila Vaňová, ŠKV
12 hlasov
14
Michal Rečka, SMER-SD
11 hlasov
15
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
16
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
17
Radoslav Hodor, NEKA
9 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
19
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
20
Ján Serbin, NEKA
8 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
8 hlasov
22
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
23
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
25
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
26
Jozef Krešák, ŠANCA
5 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Ivan Hriczko, ŠKV
4 hlasov
29
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
30
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
32
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasov
33
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
34
Július Begala, NEKA
3 hlasov
35
Peter Seman, KSS
3 hlasov
36
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
37
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
2 hlasov
39
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
41
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
42
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
43
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
44
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
45
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
46
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
47
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
48
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
49
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
50
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
51
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
53
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
55
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
56
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
57
Tibor Bráz, NEKA
58
Gabriel Böhm, NEKA
59
Július Grulyo, NEKA
60
Ján Horváth, NEKA
61
Tamás Iván, SMK-MKP
62
Alexander Képes, SMK-MKP
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
64
Tomáš Suchý, ŠANCA
65
Gábor Szalay, SMK-MKP
66
István Zachariaš, SMK-MKP