vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
74,51%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
11,76%
František Oľha Šanca
3,92%
Jozef Šváč NP
3,92%
František Bednár NAJ
1,96%
Andrej Gmitter NEKA
1,96%
Jozef Mihalčin ĽSNS
1,96%
Ján Garaj NEKA
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

43,65
%
2017 1. kolo
45,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,65%
2013 1. kolo 45,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ferko, SMER-SD
25 hlasov
2
Tibor Focko, SMER-SD
23 hlasov
3
Jozef Fedorko, SMER-SD
23 hlasov
4
Michal Druga, SMER-SD
23 hlasov
5
Ondrej Mudry, SMER-SD
21 hlasov
6
Marek Hudák, ÚSVIT
8 hlasov
7
Darina Barančíková, SOĽ
8 hlasov
8
Marián Kovaľ, SNS
6 hlasov
9
Ivan Hopta, ÚSVIT
6 hlasov
10
Marián Paško, ÚSVIT
5 hlasov
11
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
5 hlasov
12
Ondrej Chovanec, SNS
4 hlasov
13
Peter Pipák, SNS
4 hlasov
14
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
15
Jozef Babják, SDKÚ-DS
4 hlasov
16
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Mária Cehelská, SOĽ
4 hlasov
18
Štefan Behun, SNS
4 hlasov
19
Marta Burdová, ŠANCA
3 hlasov
20
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Marián Vojtko, SNS
3 hlasov
22
Peter Ferenc, OKS
2 hlasov
23
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
24
Miroslav Gajdoš, NAJ
2 hlasov
25
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Peter Šamudovský, KSS
2 hlasov
28
Lucia Gombitová, ÚSVIT
1 hlasov
29
Marek Basala, SP
1 hlasov
30
Jozef Bajkó, SP
1 hlasov
31
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Dušan Hrabec, NAJ
1 hlasov
33
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Lukáš Šandor, EDS
1 hlasov
37
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Pavol Brek, ÚSVIT
1 hlasov
39
Mário Perinaj, MOST - HÍD
40
Romana Porochnavá, #SIEŤ
41
Andrej Semanco, NEKA
42
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
43
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
44
Peter Vorobel, SZ
45
Hana Loziaková, MOST - HÍD
46
Stanislav Hančár, NAJ
47
Gabriela Želizňáková, NEKA