vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
62,16%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
21,62%
Štefan Škultéty NEKA
8,11%
Petra Hajšelová Sme rodina
5,41%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,70%
Nora Pániková SZS
Igor Valko NP

Volebná účasť

31,14
%
2017 1. kolo
21,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,14%
2013 1. kolo 21,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Krpelan, NEKA
37 hlasov
2
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
3
Anton Vrecko, NEKA
31 hlasov
4
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
5
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
6
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
7
Miroslav Rajčo, NEKA
18 hlasov
8
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
9
Ladislav Procházka, NEKA
15 hlasov
10
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
11
Viera Beňová, NEKA
14 hlasov
12
Mária Šramková, NEKA
12 hlasov
13
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
14
Vojtech Čičmanec, NEKA
11 hlasov
15
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
16
Martin Šujan, NEKA
10 hlasov
17
Martin Drozd, NEKA
9 hlasov
18
Pavol Caňo, NEKA
8 hlasov
19
Tomáš Kozák, NEKA
7 hlasov
20
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Branislav Gigac, NEKA
7 hlasov
23
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
24
Andrej Kmotorka, NEKA
6 hlasov
25
Tomáš Grešner, NEKA
6 hlasov
26
Dušan Ďuriš, NEKA
6 hlasov
27
Michal Ďureje, NEKA
6 hlasov
28
Jana Matiašková, NEKA
6 hlasov
29
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
30
Tomáš Tines, NEKA
6 hlasov
31
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
32
Alojz Vlčko, NEKA
5 hlasov
33
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
36
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
37
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
44
Jozef Franek, NEKA
4 hlasov
45
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
46
Eduard Prilinský, NEKA
3 hlasov
47
Jozef Otto, NEKA
3 hlasov
48
Tibor Čičmanec, NEKA
3 hlasov
49
Ľubomír Dzurák, NEKA
3 hlasov
50
Miroslav Dzina, NEKA
2 hlasov
51
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
52
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
53
Igor Sojka, KSS
2 hlasov
54
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
57
Marián Mittaš, KSS
1 hlasov
58
Ján Madžo, DOMA DOBRE
1 hlasov
59
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
61
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
62
Karol Herceg, KSS
63
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
64
Viera Hurtišová, KSS
65
Ingrid Majdová, KSS
66
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
67
Andrej Sikora, KSS
68
Martin Uríček, NEKA