vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
82,61%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,25%
Jozef Šimko NEKA
5,80%
Miroslav Gálik NAS
1,45%
Igor Kašper NEKA
1,45%
Marian Kotleba ĽSNS
1,45%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

39,79
%
2017 1. kolo
42,04
%
2013 2. kolo
52,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,79%
2013 2. kolo 42,04%
2013 1. kolo 52,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
57 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
48 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
46 hlasov
4
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
45 hlasov
5
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
37 hlasov
6
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
23 hlasov
7
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
23 hlasov
8
Aladár Bari, MOST - HÍD
15 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
10
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
12
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
13
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
14
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
15
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
16
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
17
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
18
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
19
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
21
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
22
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
23
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
24
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Gejza Mede, NEKA
26
Roman Lebeda, NEKA
27
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
29
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
30
Vojtech Menyhárt, NEKA
31
Stanislava Zvarová, SMER-SD
32
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
33
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
34
Miroslava Vargová, NEKA
35
Aneta Vargicová, SNS
36
Martin Pliešovský, SNS
37
Alena Pivovarčiová, NP
38
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Katarína Moncoľová, NEKA
41
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
42
Stanislav Krahulec, NEKA
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Dušan Hlinka, SMER-SD
45
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
46
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
47
Michal Bagačka, SMER-SD
48
Róbert Čipka, KSS
49
Miroslava Grendelová, KSS