vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
40,40%
Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
35,69%
Štefan Škultéty NEKA
16,27%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,57%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,78%
Nora Pániková SZS
1,00%
Igor Valko NP
0,29%

Volebná účasť

27,49
%
2017 1. kolo
12,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,49%
2013 1. kolo 12,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
984 hlasov
2
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
668 hlasov
3
Štefan Škultéty, NEKA
270 hlasov
4
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
248 hlasov
5
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
244 hlasov
6
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
225 hlasov
7
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
219 hlasov
8
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
192 hlasov
9
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
186 hlasov
10
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
180 hlasov
11
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
178 hlasov
12
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
173 hlasov
13
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
165 hlasov
14
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
161 hlasov
15
Tomáš Vaňo, NEKA
146 hlasov
16
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
143 hlasov
17
Danica Birošová, NEKA
111 hlasov
18
Martin Hošták, NEKA
106 hlasov
19
Miloš Mičega, NEKA
92 hlasov
20
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
21
Miloslav Baco, NEKA
80 hlasov
22
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
79 hlasov
23
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
24
Ľubomír Horný, NEKA
72 hlasov
25
Marian Hudec, NEKA
71 hlasov
26
Miroslav Řádek, NEKA
67 hlasov
27
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
66 hlasov
28
Alena Bulková, NEKA
66 hlasov
29
Stanislav Svatik, NEKA
66 hlasov
30
Martin Smolka, NEKA
63 hlasov
31
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
63 hlasov
32
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
33
Ján Krátky, NEKA
62 hlasov
34
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
61 hlasov
35
Henrieta Crkoňová, NEKA
61 hlasov
36
Ingrid Opatovská, NEKA
60 hlasov
37
Peter Mikula, NEKA
60 hlasov
38
Michal Križan, NEKA
60 hlasov
39
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
59 hlasov
40
Rastislav Šepták, NEKA
59 hlasov
41
Denisa Martinková, NaS - ns
59 hlasov
42
Lukáš Beták, NEKA
59 hlasov
43
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
56 hlasov
44
Jozef Kováč, NEKA
55 hlasov
45
Daniela Felgrová, NEKA
52 hlasov
46
Viera Žilková, NEKA
51 hlasov
47
Dagmar Mikulová, NEKA
44 hlasov
48
Marek Trsťan, NEKA
43 hlasov
49
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
42 hlasov
50
Ľubomír Slávik, NaS - ns
27 hlasov
51
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
52
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
13 hlasov
53
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
11 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
11 hlasov
55
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov