vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
43,44%
Marian Kotleba ĽSNS
25,59%
Martin Juhaniak NEKA
17,22%
Igor Kašper NEKA
6,48%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,21%
Milan Urbáni SMS
1,58%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,95%
Miroslav Gálik NAS
0,79%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,47%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,47%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,32%
Pavel Greksa NEKA
0,16%
Alena Piovarčiová NP
0,16%
Jozef Šimko NEKA
0,16%
Znenek Očovan NAJ
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

44,02
%
2017 1. kolo
26,37
%
2013 2. kolo
37,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,02%
2013 2. kolo 26,37%
2013 1. kolo 37,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
333 hlasov
2
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
288 hlasov
3
Tomáš Abel, NEKA
226 hlasov
4
Martin Juhaniak, NEKA
161 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
113 hlasov
6
Jaroslav Demian, SMER-SD
93 hlasov
7
Jozef Tokár, NEKA
83 hlasov
8
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
72 hlasov
9
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
10
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
51 hlasov
11
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
12
Vratko Strmeň, NEKA
49 hlasov
13
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
48 hlasov
14
Miroslav Fašang, NEKA
48 hlasov
15
Martin Ridzoň, NEKA
46 hlasov
16
Bohuslav Nemky, SMER-SD
44 hlasov
17
Daniel Struhár, NEKA
42 hlasov
18
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
19
Milan Belko, NEKA
34 hlasov
20
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
34 hlasov
21
Ján Račák, SMER-SD
32 hlasov
22
Marian Pavúk, NEKA
29 hlasov
23
Michal Kantor, SZS
29 hlasov
24
Andrea Kirschová, NEKA
28 hlasov
25
Jerguš Ridzoň, NEKA
25 hlasov
26
Roman Švantner, DOMA DOBRE
25 hlasov
27
Juraj Uhrin, NEKA
24 hlasov
28
Andrej Barančok, NEKA
24 hlasov
29
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
30
Zuzana Kúdelková, KSS
21 hlasov
31
Marcel Pollák, SNS
19 hlasov
32
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
33
Peter Bánik, SNS
18 hlasov
34
Peter Ondriaš, ŠANCA
17 hlasov
35
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
17 hlasov
36
Ivan Brozman, NEKA
14 hlasov
37
Ingrid Poliaková, SNS
13 hlasov
38
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
39
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
40
Ivan Bobák, SZS
8 hlasov
41
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
42
Jozef Harvan, SRK
5 hlasov
43
Andrej Majerík, VZDOR
5 hlasov