vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
44,68%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
23,62%
Štefan Škultéty NEKA
17,45%
Petra Hajšelová Sme rodina
8,72%
Igor Valko NP
2,55%
Nora Pániková SZS
1,70%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,28%

Volebná účasť

27,63
%
2017 1. kolo
16,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,63%
2013 1. kolo 16,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Matiašková, NEKA
120 hlasov
2
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
102 hlasov
3
Andrej Kmotorka, NEKA
87 hlasov
4
Miroslav Dzina, NEKA
81 hlasov
5
Ladislav Procházka, NEKA
78 hlasov
6
Viera Beňová, NEKA
78 hlasov
7
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
8
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
9
Tibor Čičmanec, NEKA
69 hlasov
10
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69 hlasov
11
Mária Šramková, NEKA
66 hlasov
12
Vojtech Čičmanec, NEKA
64 hlasov
13
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
63 hlasov
14
Martin Šujan, NEKA
59 hlasov
15
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
57 hlasov
16
Tomáš Kozák, NEKA
56 hlasov
17
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
18
Eduard Prilinský, NEKA
52 hlasov
19
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
20
Tomáš Tines, NEKA
46 hlasov
21
Branislav Gigac, NEKA
45 hlasov
22
Miroslav Rajčo, NEKA
44 hlasov
23
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
24
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
42 hlasov
25
Martin Drozd, NEKA
42 hlasov
26
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
27
Alojz Vlčko, NEKA
41 hlasov
28
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
29
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40 hlasov
30
Jozef Franek, NEKA
38 hlasov
31
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
32
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
33
Michal Ďureje, NEKA
36 hlasov
34
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
35
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
36
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
37
Pavol Caňo, NEKA
32 hlasov
38
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
39
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
40
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
41
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
42
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
43
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
44
Anton Vrecko, NEKA
25 hlasov
45
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
46
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
47
Dušan Ďuriš, NEKA
22 hlasov
48
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
49
Ján Madžo, DOMA DOBRE
18 hlasov
50
Viera Hurtišová, KSS
17 hlasov
51
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
52
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
53
Jozef Otto, NEKA
15 hlasov
54
Martin Uríček, NEKA
14 hlasov
55
Ľubomír Dzurák, NEKA
14 hlasov
56
Branislav Krpelan, NEKA
11 hlasov
57
Ingrid Majdová, KSS
10 hlasov
58
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
9 hlasov
59
Tomáš Grešner, NEKA
9 hlasov
60
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
9 hlasov
61
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
62
Karol Herceg, KSS
6 hlasov
63
Igor Sojka, KSS
5 hlasov
64
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
65
Andrej Sikora, KSS
4 hlasov
66
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
67
Marián Mittaš, KSS
3 hlasov
68
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov