vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
56,98%
Tibor Mikuš NEKA
38,37%
Márius Novák NP
2,33%
József Berényi SMK
1,16%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,16%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

24,19
%
2017 1. kolo
25,39
%
2013 2. kolo
14,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,19%
2013 2. kolo 25,39%
2013 1. kolo 14,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
2
Karol Zachar, SMER-SD
28 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
4
Július Zemko, SMER-SD
23 hlasov
5
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
7
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Matej Lančarič, NEKA
16 hlasov
9
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Augustín Hambálek, SMER-SD
14 hlasov
12
Marek Neštický, NEKA
12 hlasov
13
Bystrík Stanko, NEKA
12 hlasov
14
Vladimír Púčik, SMER-SD
12 hlasov
15
Tibor Pekarčík, NEKA
12 hlasov
16
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
11 hlasov
18
Elena Kátlovská, NEKA
10 hlasov
19
Štefan Krištofík, SMER-SD
10 hlasov
20
Martin Uhlík, NEKA
10 hlasov
21
Peter Sloboda, NEKA
9 hlasov
22
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
23
Ľubomír Antal, SMER-SD
8 hlasov
24
Jozef Koricina, NEKA
8 hlasov
25
Šimon Štefunko, NEKA
8 hlasov
26
Marián Galbavý, NEKA
7 hlasov
27
Peter Chmela, NEKA
7 hlasov
28
Valburga Lobotková, SMER-SD
7 hlasov
29
Juraj Novota, NEKA
6 hlasov
30
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Jozef Pobiecký, NEKA
6 hlasov
32
Jaroslav Cehlárik, NEKA
5 hlasov
33
Marta Gubrická, SMER-SD
5 hlasov
34
Peter Haščík, NEKA
5 hlasov
35
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
5 hlasov
36
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
37
Marcel Behro, NEKA
4 hlasov
38
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
39
Peter Bartovič, MOST - HÍD
3 hlasov
40
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
41
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
42
Iveta Bakičová, NEKA
3 hlasov
43
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
44
Norbert Pavlovič, KSS
2 hlasov
45
Martin Ostrovský, SNS
2 hlasov
46
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Viera Gbelcová, SNS
2 hlasov
48
Vladimír Kozmál, SNS
2 hlasov
49
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
50
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
51
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
53
Zuzana Frišová, DOST
1 hlasov
54
Pavol Gabriška, DOST
1 hlasov
55
Norbert Halász, NEKA
1 hlasov
56
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
57
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Anna Šimončičová, SNS
1 hlasov
59
Jaroslav Jánoš, NEKA
60
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
61
Jakub Mišek, NEKA
62
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
63
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
64
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
65
Rudolf Šulek, NAJ
66
Marián Semáč, NAJ
67
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
68
Peter Sita, NEKA
69
Juraj Janček, DOMA DOBRE