vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
63,34%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,96%
Jozef Bobík NEKA
4,99%
Oliver Petrík JĽSS
3,99%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,74%
Jozef Červenák RIS
2,24%
Jarmila Tkáčová SNS
1,75%
Róbert Bačinský NEKA
1,50%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,75%
Vladislav Stanko NEKA
0,75%
Rudolf Botka NP
0,50%
Lukáš Sisák KSS
0,50%
Adam Šepetka NAJ
0,50%
Jaroslav Džunko NEKA
0,25%
Ján Struk SMS
0,25%

Volebná účasť

30,00
%
2017 1. kolo
19,00
%
2013 2. kolo
24,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30%
2013 2. kolo 19%
2013 1. kolo 24,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
156 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
136 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
130 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
126 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
101 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
98 hlasov
7
Michal Stričík, ŠKV
97 hlasov
8
Stanislav Gaľa, ŠKV
94 hlasov
9
Marián Nistor, ŠKV
94 hlasov
10
Timea Sotáková, SMER-SD
88 hlasov
11
Bohuš Jakuboc, ŠKV
81 hlasov
12
Marián Markovič, ŠKV
78 hlasov
13
Jozef Sokologorský, SMER-SD
78 hlasov
14
Marek Švingál, ŠKV
71 hlasov
15
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
16
Dušan Goda, NEKA
61 hlasov
17
Ildikó Vargová, ŠKV
46 hlasov
18
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
19
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
20
Jozef Bobík, NEKA
38 hlasov
21
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
22
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
23
Ľudovít Adam, NEKA
27 hlasov
24
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
26 hlasov
25
Valéria Eľková, NEKA
22 hlasov
26
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
27
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
28
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
29
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
30
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
31
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
32
Mária Bálintová, MOST - HÍD
18 hlasov
33
Jaroslav Vaľo, SNS
18 hlasov
34
Milan Barančík, ÚSVIT
16 hlasov
35
Lukáš Pažinka, NEKA
16 hlasov
36
Peter Badida, VZDOR
16 hlasov
37
Erik Sibal, NEKA
15 hlasov
38
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
39
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
40
Viliam Brandis, NAJ
13 hlasov
41
Peter Borza, SNS
12 hlasov
42
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
43
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
44
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
45
Emil Čurma, SNS
10 hlasov
46
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
47
Peter Horňák, DS
9 hlasov
48
Iveta Golmicová, ŠANCA
9 hlasov
49
Marta Hermannová, NAJ
9 hlasov
50
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
51
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
52
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
53
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
54
Mária Vargová, MOST - HÍD
8 hlasov
55
Karol Pavelka, SNS
7 hlasov
56
Marek Misár, NAJ
7 hlasov
57
Radoslav Smutný, SP
7 hlasov
58
Peter Malík, SNS
6 hlasov
59
Ján Viselka, NEKA
6 hlasov
60
Jozef Onda, NAJ
5 hlasov
61
Jozef Jambor, NAJ
4 hlasov
62
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
4 hlasov
63
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
64
Oskar Szabo, SZS
3 hlasov
65
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
66
Mikuláš Kiš, NAJ
3 hlasov
67
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
68
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
69
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
70
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
71
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
72
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
73
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
74
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov