vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
53,75%
Martin Juhaniak NEKA
18,33%
Marian Kotleba ĽSNS
18,33%
Igor Kašper NEKA
8,33%
Milan Urbáni SMS
0,83%
Pavel Greksa NEKA
0,42%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

55,50
%
2017 1. kolo
34,40
%
2013 2. kolo
32,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,5%
2013 2. kolo 34,4%
2013 1. kolo 32,72%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Roman Švantner, DOMA DOBRE
154 hlasov
2
Tomáš Abel, NEKA
151 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
83 hlasov
4
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
73 hlasov
5
Daniel Struhár, NEKA
41 hlasov
6
Miroslav Fašang, NEKA
40 hlasov
7
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
8
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
35 hlasov
9
Zuzana Kúdelková, KSS
28 hlasov
10
Andrej Barančok, NEKA
27 hlasov
11
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
12
Marian Pavúk, NEKA
25 hlasov
13
Jaroslav Demian, SMER-SD
23 hlasov
14
Martin Ridzoň, NEKA
23 hlasov
15
Jozef Tokár, NEKA
23 hlasov
16
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
17
Andrea Kirschová, NEKA
19 hlasov
18
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
19
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
20
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
21
Juraj Uhrin, NEKA
14 hlasov
22
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
23
Vratko Strmeň, NEKA
11 hlasov
24
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
25
Ingrid Poliaková, SNS
9 hlasov
26
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
27
Peter Bánik, SNS
8 hlasov
28
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
29
Ján Račák, SMER-SD
7 hlasov
30
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
31
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
32
Milan Belko, NEKA
6 hlasov
33
Ivan Brozman, NEKA
5 hlasov
34
Jerguš Ridzoň, NEKA
5 hlasov
35
Michal Kantor, SZS
4 hlasov
36
Marcel Pollák, SNS
4 hlasov
37
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
38
Bohuslav Nemky, SMER-SD
3 hlasov
39
Ivan Bobák, SZS
3 hlasov
40
Jozef Harvan, SRK
2 hlasov
41
Andrej Majerík, VZDOR
1 hlasov
42
Peter Ondriaš, ŠANCA
1 hlasov
43
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...