vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,98%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,68%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,73%
Jozef Bobík NEKA
3,31%
Róbert Bačinský NEKA
2,76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,66%
Jaroslav Džunko NEKA
1,10%
Jarmila Tkáčová SNS
1,10%
Rudolf Botka NP
0,55%
Oliver Petrík JĽSS
0,55%
Ján Struk SMS
0,55%
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,20
%
2017 1. kolo
20,81
%
2013 2. kolo
18,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,2%
2013 2. kolo 20,81%
2013 1. kolo 18,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
60 hlasov
2
Bohuš Jakuboc, ŠKV
57 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER-SD
55 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
53 hlasov
5
Valéria Eľková, NEKA
48 hlasov
6
František Farkaš, SMER-SD
41 hlasov
7
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
8
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
9
Timea Sotáková, SMER-SD
31 hlasov
10
Ján Mihalečko, SMER-SD
30 hlasov
11
Michal Stričík, ŠKV
29 hlasov
12
Pavol Kuchta, SMER-SD
24 hlasov
13
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
23 hlasov
14
Jozef Sokologorský, SMER-SD
23 hlasov
15
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
16
Jozef Bobík, NEKA
21 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
18
Emil Čurma, SNS
16 hlasov
19
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
20
Dušan Goda, NEKA
15 hlasov
21
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
22
Erik Sibal, NEKA
14 hlasov
23
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
24
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
25
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
26
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
27
Stanislav Gaľa, ŠKV
12 hlasov
28
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
30
Matej Šarocký, ŠANCA
10 hlasov
31
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
33
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
34
Marek Švingál, ŠKV
9 hlasov
35
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
36
Branislav Sijka, NEKA
8 hlasov
37
Ján Viselka, NEKA
8 hlasov
38
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
39
Viliam Brandis, NAJ
7 hlasov
40
Peter Sabol, SNS
7 hlasov
41
Lukáš Pažinka, NEKA
7 hlasov
42
Jozef Onda, NAJ
6 hlasov
43
Peter Badida, VZDOR
6 hlasov
44
Mária Bálintová, MOST - HÍD
5 hlasov
45
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
5 hlasov
46
Ondrej Golas, NEKA
5 hlasov
47
Peter Borza, SNS
4 hlasov
48
Peter Horňák, DS
4 hlasov
49
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
50
Peter Jakab, MOST - HÍD
4 hlasov
51
Miroslav Šimko, SNS
3 hlasov
52
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasov
53
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
54
Jozef Jambor, NAJ
3 hlasov
55
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
56
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
57
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
58
Milan Barančík, ÚSVIT
2 hlasov
59
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
60
Oskar Szabo, SZS
2 hlasov
61
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
62
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
63
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasov
64
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
65
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
66
Radoslav Smutný, SP
1 hlasov
67
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
68
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
69
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
70
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
71
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
72
Peter Malík, SNS
73
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
74
Tibor Varga, SMK-MKP