vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60,71%
Marian Kotleba ĽSNS
25,00%
Igor Kašper NEKA
7,14%
Martin Juhaniak NEKA
3,57%
Milan Urbáni SMS
2,68%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,89%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

35,96
%
2017 1. kolo
22,00
%
2013 2. kolo
12,95
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,96%
2013 2. kolo 22%
2013 1. kolo 12,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcel Pecník, NEKA
39 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
3
Ľubica Laššáková, SMER-SD
18 hlasov
4
Igor Kašper, NEKA
17 hlasov
5
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
6
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
16 hlasov
7
Matej Bučko, NEKA
14 hlasov
8
Peter Gogola, NEKA
14 hlasov
9
Ján Šabo, SMER-SD
13 hlasov
10
Ondrej Lunter, NEKA
13 hlasov
11
Jana Orlická, NEKA
12 hlasov
12
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Jakub Gajdošík, SMER-SD
12 hlasov
14
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
15
Marek Modranský, SMER-SD
10 hlasov
16
Martin Turčan, NEKA
10 hlasov
17
Daniel Karas, SMER-SD
10 hlasov
18
Milan Lichý, NEKA
9 hlasov
19
Andrea Maková, NEKA
9 hlasov
20
Miroslav Ostrihoň, NEKA
9 hlasov
21
Katarína Belicová, NEKA
9 hlasov
22
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Pavol Bielik, NEKA
8 hlasov
24
Viera Dubačová, NEKA
8 hlasov
25
Ján Šulaj, SMER-SD
7 hlasov
26
Matúš Molitoris, NEKA
7 hlasov
27
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Viera Krakovská, NEKA
6 hlasov
29
Ivan Saktor, NEKA
6 hlasov
30
Ivan Kostúr, KSS
6 hlasov
31
Karol Konárik, SNS
6 hlasov
32
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
33
Július Ernek, SNS
6 hlasov
34
Ladislav Topoľský, SMER-SD
5 hlasov
35
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Ivan Šabo, NEKA
5 hlasov
37
Jiří Pěč, NEKA
5 hlasov
38
Erika Karová, NEKA
5 hlasov
39
Miroslav Bálint, NEKA
5 hlasov
40
Ľudmila Priehodová, NEKA
4 hlasov
41
Ľubomír Kuracina, NAJ
4 hlasov
42
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
45
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
46
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
47
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
48
Miloš Vajs, NP
3 hlasov
49
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
50
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
51
Dominik Veselovský, SNS
2 hlasov
52
Vladimír Túry, ŠANCA
2 hlasov
53
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
54
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
55
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
58
Ján Gereg, SNS
2 hlasov
59
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
60
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
61
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
62
Hubert Štoksa, NEKA
1 hlasov
63
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
64
Roman Ružica, ŠANCA
1 hlasov
65
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
66
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
67
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
68
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
69
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
1 hlasov
70
Monika Geregová, MOST - HÍD
71
Dana Boháčiková, NP
72
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
73
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
74
Milan Mikulec, MOST - HÍD
75
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
76
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
77
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
78
Jaroslav Sekerka, KSS
79
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
80
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD