vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
30,30%
Peter Chudík Smer-SD
19,19%
Jozef Mihalčin ĽSNS
11,11%
Eduard Markovič NEKA
10,10%
Ján Garaj NEKA
8,08%
Miroslav Škvarek SNS
7,07%
Pavol Gašper NEKA
5,05%
František Bednár NAJ
4,04%
Andrej Gmitter NEKA
3,03%
František Oľha Šanca
1,01%
Jozef Šváč NP
1,01%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

23,34
%
2017 1. kolo
16,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,34%
2013 1. kolo 16,93%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, NEKA
49 hlasov
2
Edita Pilárová, NEKA
44 hlasov
3
Peter Hritz, NEKA
34 hlasov
4
Igor Wzoš, NEKA
22 hlasov
5
Martin Lajoš, SMER-SD
21 hlasov
6
Marián Barilla, NEKA
21 hlasov
7
Štefan Pčola, NEKA
19 hlasov
8
Gabriel Bodnár, NEKA
16 hlasov
9
Peter Brenišin, NEKA
16 hlasov
10
Ondrej Kavka, NEKA
16 hlasov
11
Alena Madzinová, DS
12 hlasov
12
Anna Schlosserová, NEKA
11 hlasov
13
Juraj Bondra, SMER-SD
10 hlasov
14
Slavomír Kopáč, NEKA
10 hlasov
15
Pavol Gašper, NEKA
9 hlasov
16
Michal Sýkora, NEKA
8 hlasov
17
Eduard Markovič, NEKA
8 hlasov
18
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Ján Hroboň, NEKA
7 hlasov
20
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
22
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Vladimír Ondruš, SMER-SD
6 hlasov
28
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Ján Šoltis, NEKA
5 hlasov
30
Jozef Benko, SNS
5 hlasov
31
Marián Rušin, SMER-SD
5 hlasov
32
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Eugen Knotek, SNS
4 hlasov
34
Karin Jureková, NEKA
4 hlasov
35
Milan Antaš, SOĽ
4 hlasov
36
Milan Baran, SMER-SD
4 hlasov
37
Patrik Františka, SNS
4 hlasov
38
Martin Jurčík, NEKA
4 hlasov
39
Dušan Nebus, SMER-SD
4 hlasov
40
Tomáš Zelina, SNS
4 hlasov
41
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Jozef Pavligovský, SMER-SD
4 hlasov
43
Jozef Tekáč, NEKA
4 hlasov
44
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
45
Peter Michalík, SNS
3 hlasov
46
František Bednár, NAJ
3 hlasov
47
Miroslav Škvarek, SNS
3 hlasov
48
Jaroslav Švorc, SOĽ
3 hlasov
49
Peter Mlynár, SNS
3 hlasov
50
Ingrid Lindemanová, SOĽ
3 hlasov
51
Jozef Košický, NEKA
3 hlasov
52
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
3 hlasov
53
Marek Duda, NAJ
3 hlasov
54
Zuzana Hiznayová, SZ
2 hlasov
55
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
56
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
57
Stanislav Baran, SOĽ
2 hlasov
58
Martin Mlynár, NEKA
2 hlasov
59
Valér Neumeister, SOĽ
2 hlasov
60
Emília Ringošová, ŠANCA
2 hlasov
61
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
62
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Richard Kaprál, SNS
1 hlasov
64
Karol Dračka, KSS
1 hlasov
65
Ivana Padarasová, NAJ
1 hlasov
66
Ján Kriššák, NAJ
1 hlasov
67
Ondrej Kovalčík, KSS
1 hlasov
68
Radoslav Ščuka, NP
69
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
70
Jozef Sabo, SOĽ
71
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
72
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
73
Jozef Križan, SOĽ
74
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...