vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
56,06%
Jozef Mihalčin ĽSNS
15,15%
Peter Chudík Smer-SD
13,64%
Pavol Gašper NEKA
6,82%
František Bednár NAJ
2,27%
Eduard Markovič NEKA
2,27%
Ján Garaj NEKA
1,52%
Miroslav Škvarek SNS
0,76%
Milan Šteiner SZS
0,76%
Jozef Šváč NP
0,76%
Andrej Gmitter NEKA
František Oľha Šanca

Volebná účasť

27,13
%
2017 1. kolo
12,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,13%
2013 1. kolo 12,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bieľak, NEKA
69 hlasov
2
Pavol Slovík, NEKA
60 hlasov
3
Pavel Hudáček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
4
Ján Hencel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
5
Milan Glevaňák, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
6
Peter Duda, NEKA
29 hlasov
7
Michal Gallik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
8
Ján Ferenčák, SMER-SD
26 hlasov
9
Pavol Hurčala, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
10
Jozef Grivalský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
11
Bohumil Bohunický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
Marta Sabolová, SMER-SD
16 hlasov
13
Viktor Gurčík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
14
Ján Pastuszek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Jana Majorová Garstková, NEKA
14 hlasov
16
Jozef Krok, DS
13 hlasov
17
Milan Mazurek, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
18
Juraj Švedlár, SMER-SD
12 hlasov
19
Štefan Džurný, SMER-SD
12 hlasov
20
Andrej Zreľak, NEKA
9 hlasov
21
Jozef Marhefka, SMER-SD
9 hlasov
22
Vladimír Škára, NEKA
9 hlasov
23
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
24
Dagmar Mathiová, SNS
7 hlasov
25
Jaroslav Vaľo, DS
7 hlasov
26
Rastislav Duduš, NP
4 hlasov
27
Ladislav Oravec, NEKA
4 hlasov
28
Vojtech Bodnár, SNS
3 hlasov
29
Matúš Polák, NEKA
3 hlasov
30
Ľubomír Lauf, SNS
2 hlasov
31
Radomír Beller, SZ
1 hlasov
32
Rudolf Hangurbadžo, SNS
1 hlasov
33
Štefan Kiška, SDKÚ-DS
1 hlasov
34
Agnesa Kišková, ŠANCA
1 hlasov
35
Štefan Kišš, DS
1 hlasov
36
Marián Litvin, SOĽ
1 hlasov
37
Vladimír Matfiak, DS
1 hlasov
38
Miroslav Čauder, KSS
39
Peter Štefaňák, MOST - HÍD