vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,13%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
21,88%
Štefan Surmánek ĽSNS
12,50%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
9,38%
Róbert Bačinský NEKA
3,13%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

10,89
%
2017 1. kolo
5,78
%
2013 2. kolo
21,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 10,89%
2013 2. kolo 5,78%
2013 1. kolo 21,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
13 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
11 hlasov
3
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
10 hlasov
5
Anton Király, SMK-MKP
9 hlasov
6
Tamás Iván, SMK-MKP
9 hlasov
7
Alexander Képes, SMK-MKP
8 hlasov
8
Csaba Simkó, SMK-MKP
6 hlasov
9
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
10
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
11
Jozef Krešák, ŠANCA
5 hlasov
12
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
14
Július Beluscsák, NEKA
4 hlasov
15
Gabriel Böhm, NEKA
4 hlasov
16
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
17
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
18
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
21
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
22
Michal Rečka, SMER-SD
3 hlasov
23
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
24
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
25
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Július Begala, NEKA
3 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasov
28
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
29
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
30
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Erika Zámboriová, ŠKV
2 hlasov
32
Peter Seman, KSS
2 hlasov
33
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
34
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
36
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
37
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
39
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
40
František Petro, SMER-SD
1 hlasov
41
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
42
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
43
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
45
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
46
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
47
Radoslav Hodor, NEKA
48
Jozef Hric, KSS
49
Monika Gergelová, SNS
50
Vojtech Farkaš, NEKA
51
Martina Dutková, NEKA
52
Peter Kocai, NAJ
53
Rudolf Varga, VZDOR
54
Jarmila Vaňová, ŠKV
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
56
Attila Oravecz, MOST - HÍD
57
Pavol Lehotský, NEKA
58
Vlastimil Lakatoš, NEKA
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
60
Augustín Köteles, NAJ
61
Ervín Kompuš, NAJ
62
Mária Dulovičová, NEKA
63
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
65
Tibor Bráz, NEKA
66
Peter Derevjaník, SMER-SD