vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
33,33%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
25,64%
Ján Garaj NEKA
17,95%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,26%
Andrej Gmitter NEKA
5,13%
Pavol Gašper NEKA
2,56%
Eduard Markovič NEKA
2,56%
František Bednár NAJ
1,28%
František Oľha Šanca
1,28%
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

30,73
%
2017 1. kolo
20,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,73%
2013 1. kolo 20,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marta Vagaská, SNS
32 hlasov
2
Dušan Vilenik, SNS
32 hlasov
3
Peter Kocák, NEKA
25 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
21 hlasov
5
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Jozef Berta, SMER-SD
18 hlasov
7
Jozef Baran, SMER-SD
17 hlasov
8
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
16 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
13 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
11 hlasov
11
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
12
Ľubomír Lukič, SMER-SD
10 hlasov
13
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
14
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
15
Samuel Bruss, NEKA
9 hlasov
16
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
17
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
18
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Andrej Krišanda, SNS
5 hlasov
20
Zuzana Zavadská, SZ
4 hlasov
21
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Blažena Matisová, NEKA
4 hlasov
26
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasov
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
30
Monika Palková, SP
3 hlasov
31
Marián Hreňo, SOĽ
3 hlasov
32
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasov
33
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
34
Štefan Hreha, SMER-SD
3 hlasov
35
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
36
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
37
Štefan Straka, NEKA
2 hlasov
38
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
39
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
40
Peter Novák, SNS
2 hlasov
41
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
42
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
43
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
44
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
45
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
46
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
47
Ján Pivovarník, SNS
1 hlasov
48
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
49
Milan Bužo, EDS
50
Michal Huňák, EDS
51
Ján Katriňák, RIS
52
Ivan Koščík, NEKA
53
Ján Laco, ŠANCA
54
Anton Orokocký, VZDOR